Żyć jak pączek w maśle: maksimum wygody dzięki projektom domów Modern House

Popularne powiedzenie „żyć jak pączek w maśle” było znane już w XV wieku. Do dziś oznacza ono życie nieprzeciętnie wygodne, komfortowe, opływające we wszystkie dobra. A skoro akurat obchodzimy Tłusty Czwartek i słowo „pączek” nie schodzi z ust, to warto pokazać związek między projektami nowoczesnych domów a tymi słodkościami właśnie.

……Czas potrzebny na lekturę niniejszego tekstu odpowiada czasowi potrzebnemu na zjedzenie 1,5 pączka……

Projekt domu z poddaszem i ciekawą elewacją będącą połączeniem płytki ceglanej i płaskiej blachy BrickHouse 160

Kreatywnie rzecz ujmując, istnieje wiele sposobów, by wykazać podobieństwo między pączkiem a domem. Można próbować wskazać na bryłę pączka i bryłę domu, wskazując, że oba kształty mają ze sobą coś wspólnego. Można zająć się nadzieniem pączka – w większości jest ono słodkie, tak samo słodkie, jak życie, które ma być prowadzone wewnątrz domu. Można sięgnąć po bardziej metaforyczne porównanie. Skoro na jedzenie pączków czeka się cały rok (czyli długo i niecierpliwie), to z taką samą niecierpliwością wypatruje się przeprowadzki do nowego, wymarzonego domu.

Te wszystkie zabiegi kreatywne może i są interesujące – ale my uważamy, że im prostszy przekaz, tym jest on bardziej zrozumiały. Dlatego sięgamy po dwa hasła: „żyć jak pączek w maśle” oraz nasz własny slogan „minimalizm formy, maksimum wygody” i pokazujemy, jak wiele mają one ze sobą wspólnego.

I smak, i komfort

Wiele razy podkreślaliśmy, jak wielką wagę przykładamy do tego, by projektowane w Modern House domy miały swój unikalny, wizualny styl. Do tego, by zachwycały swoim wyglądem i swoją formą wyróżniały się spośród tak wielu innych propozycji projektów domów jednorodzinnych. Jesteśmy dumni z tego, że nasze domy w stylu nowoczesnej stodoły rzeczywiście się Wam podobają i zapadają głęboko w pamięć.

Dziś chcemy zaznaczyć, że równie istotne są dla nas rozwiązania funkcjonalne, które oferujemy wszystkim tym, którzy z naszego bogatego katalogu projektów wybiorą coś dla siebie.

Wierzymy, że sam wygląd to nie wszystko – w niedawnej rozmowie architekt Jacek Niebieszczański osobiście deklarował, że architektura musi być piękna i funkcjonalna . O tym, że o wnętrza Waszych domów dbamy z taką samą intensywnością jak o ich bryły, dobitnie świadczy fakt, że oferujemy Wam wsparcie przy urządzaniu wnętrza

Rozwiązania dla Waszej wygody

O tym, jakie komfortowe rozwiązania mające zapewnić Wam życie „jak pączek w maśle” można dowiedzieć się albo z przeglądania naszych wizualizacji, albo czytając opisy domów. Komfortowe rozwiązania zaczynają się u nas już nawet nie tyle na progu nowoczesnego domu, ale… na nowoczesnym tarasie.

W naszych domach możecie spotkać m.in.

Każdy z naszych nowoczesnych domów – czy to dom parterowy, czy to willa, czy to dom w stylu nowoczesnej stodoły – kryje w sobie wiele takich udogodnień. To dzięki nim możliwe będzie spełnienie Waszych marzeń o codziennym, wygodnym życiu.

Komfort od pierwszego kontaktu

Wasza wygoda jest dla nas ważna nie tylko w kontekście Waszej przyszłości we wnętrzach domów Modern House. Wasza wygoda jest dla nas ważna także w kontekście teraźniejszych kontaktów z Wami. O to, abyście czuli się dobrze, dbamy już w chwili, gdy zadzwonicie do nas, napiszecie maila czy zadacie pytanie przez Messengera. Dbamy o to, byście jak najszybciej otrzymali jak najpełniejszą odpowiedź. Dążymy do tego, by być pomocnymi w rozwiązywaniu Waszych wątpliwości czy niejasności. Mówiąc krótko – dla klientów wszystko 🙂

Przemysław Zieliński, kierownik marketingu MODERN HOUSE