Najnowsze projekty domów

Szukasz dla siebie gotowego projektu domu, który spełnia najnowsze trendy architektoniczne i jest pionierski na rynku domów katalogowych? Projektu domu, który wyróżnia się wśród innych, a przy tym jest ponadczasowym wyborem? Projektu, w którym przyłożono szczególną uwagę do funkcjonalności wnętrz, komfortu mieszkania i energooszczędnych rozwiązań technicznych? Domy MODERN HOUSE są naszą odpowiedzią na Twoje potrzeby i marzenia.

Nowe projekty domów 2023

Nowoczesny projekty domu MODERN HOUSE – na czasie nie tylko w 2023

W kategorii najnowsze projekty MODERN HOUSE, odnajdziesz nasze najświeższe propozycje nowoczesnych domów, które stworzyliśmy w oparciu o współczesny design. Śledzimy aktualnie trendy i regularnie wprowadzamy nowości projektowe będące naszym spojrzeniem na obowiązującą modę. Wyłuskujemy z niej to co najlepsze, aby w połączeniu z naszym własnym stylem tworzyła piękną całość – projekt „domu marzeń”.

Najnowsze projekty domów MODERN HOUSE to jednak nie tylko piękna, nowoczesna bryła będąca na czasie. To także nowoczesne, energooszczędne rozwiązania techniczne w zakresie izolacji, wentylacji, czy ogrzewania. Zależy Ci by Twój przyszły dom spełniał obowiązujące Warunki Techniczne i był przyjazny naturalnemu środowisku? W MODERN HOUSE masz możliwość zastosowania m.in. pompy ciepła z ogrzewaniem podłogowym. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas na biuro@modernhouse-projekty.pl i poznaj wszystkie szczegóły!

Nowe projekty domów MODERN HOUSE

Wśród nowoczesnych domów MODERN HOUSE odnajdziesz między innymi gotowe projekty domów parterowych z płaskim dachem, domy z poddaszem użytkowym do 150 m2, oryginalne projekty domów z antresolą czy projekty nowoczesnych willi. A wszystkie z nich stworzone w prostej, minimalistycznej formie z unikalnym charakterem MODERN HOUSE. Szukasz projektu domu dla siebie i swojej rodziny? Interesują Cię projekty domów dla deweloperów? W swojej kolekcji mamy oryginalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Zapoznaj się z naszą kolekcją i znajdź wyjątkowy projekt ponadczasowego domu dla siebie. Bo projekty domów MODERN HOUSE są zawsze na czasie i mają swój niepowtarzalny klimat.

Partnerzy