Gotowe projekty domów

Wiemy, o Twoim najskrytszym marzeniu - marzeniu o własnym domu. Pięknym, nowoczesnym, luksusowym. Takim, który odzwierciedli charakter i sposób życia Twojej rodziny, a także spełni Wasze ambicje i potrzeby estetyczne. Doceniacie przecież rzeczy niezwykłe, ponadczasowe, a przy tym funkcjonalne. Uwierzysz w to, że taki właśnie może być Twój rodzinny dom?

Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci powiedzieć: TAK!

Nowoczesny projekt domu w stylu stodoła, bez garażu, 120 metrów Modern House NewHouse 755

NewHouse 755

123,47 m2
Gotowy projekt domu parterowego z płaskim dachem i dużym garażem Modern House NewHouse 702 w1

NewHouse 702 w1

149,34 m2
Projekt nowoczesnego projektu parterowego z otwartą strefą dzienną i garażem na dwa auta Modern House Brick House 101

BrickHouse 101

138,48 m2
Gotowy projekt domu jednorodzinnego dla rodziny 2+3 Modern House NewHouse 732 G2

NewHouse 732 G2

142,81 m2
Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym w stylu nowoczesnej stodoły Modern House New House 759

NewHouse 759

157 m2
Gotowy projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły New House 791

NewHouse 791

206,01 m2

NewHouse 758 G2

113,79 m2

NewHouse 723

138,08 m2
Projekt nowoczesnego domu parterowego z dachem dwuspadowym, 4 sypialniami i salonem z wysokim sufitem Modern House NewHouse 732

NewHouse 732

142,81 m2
Gotowy projekt małego domu w nowoczesnym stylu MH NewHouse 752

NewHouse 752

95,06 m2

NewHouse 731

108,95 m2
Projekt willi o powierzchni 180 m2 z dachem wielospadowym i garażem na dwa auta Modern House NewHouse 103

BrickHouse 103

186,14 m2

Zobacz najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje gotowy projekt domu?

Planujesz budowlany budżet i zastanawiasz się ile kosztuje gotowy projekt domu? Koszt gotowego projektu domu jest zazwyczaj wynikiem wielu czynników, które mogą znacząco wpływać na ostateczną cenę. Kwoty końcowe zazwyczaj różnią się w zależności od metrażu projektu, jego skomplikowania, a także od renomy oraz doświadczenia pracowni projektowej. Warto zauważyć, że koszt gotowego projektu domu nie obejmuje jeszcze kosztów budowy, które mogą znacząco się różnić w zależności od lokalizacji, rodzaju użytych materiałów budowlanych oraz warunków rynkowych. Przed rozpoczęciem budowy zawsze warto dokładnie rozważyć wszystkie koszty, aby uniknąć nieprzewidzianych wydatków w przyszłości i dobrze zaplanować budżet.

Co wybrać? Gotowy projekt domu czy projekt indywidualny u architekta?

Oczywistym jest, że decyzja dotycząca budowy własnego domu jest przełomowym momentem i może wywoływać wiele pytań i rozmyślań. Głównym dylematem, przed którym staje każdy z inwestorów jest wybór pomiędzy gotowym projektem domu, a usługami architekta. Oba podejścia mają swoje zalety i w zależności od indywidualnych preferencji oraz potrzeb, sprawdzą się u różnych inwestorów.

Gotowe projekty domów oferują szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań, które są dostępne w różnorodnych stylach i metrażach. Dzięki nim można znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych potrzeb, bez konieczności angażowania architekta na etapie tworzenia koncepcji. Projekty katalogowe są także z reguły tańszym rozwiązaniem, co może być istotne dla osób o ograniczonym budżecie. Z drugiej strony, współpraca z doświadczonym architektem daje możliwość stworzenia unikalnego i spersonalizowanego projektu, który odzwierciedla indywidualne preferencje oraz spełnia wszystkie wymagania inwestora. Architekt może wnieść nie tylko wiedzę techniczną, ale także artystyczne podejście, tworząc dom, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także piękny i dopasowany do okolicznych warunków.

W MODERN HOUSE zyskujesz korzyści z obu tych rozwiązań! Nasza pracownia jest pracownią autorską, co oznacza, że projekty gotowe, które znajdziesz w naszej ofercie wychodzą spod ręki jednego architekta – Jacka Niebieszczańskiego, właściciela MH. Jego unikalny styl projektowania, wizja na dom i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że nasze gotowe projekty porywają i spełniają marzenia wielu o własnym, nowoczesnym domu. Co niezwykle istotne, każdy gotowy projekt MODERN HOUSE może być w pełni dostosowany do Ciebie i Twoich osobistych preferencji. Jest to kolejne powiązanie pomiędzy projektem gotowym, a indywidualnym, które w naszej pracowni pomaga w osiągnięciu wymarzonego efektu końcowego.

Co zawiera gotowy projekt domu?

Zastanawiasz się, co dokładnie zawiera gotowy projekt domu? Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Rozwoju w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego, obejmuje on kompleksową dokumentację projektową składającą się z trzech egzemplarzy projektu architektoniczno-budowlanego oraz trzech egzemplarzy projektu technicznego. Dzięki kompleksowej dokumentacji projektowej, inwestorzy posiadają pełen obraz planowanego domu, zarówno pod względem jego architektonicznych szczegółów, jak i solidności konstrukcji oraz funkcjonalności instalacji wewnętrznych.

Oto podstawowe elementy, które oferujemy w ramach gotowych projektów MODERN HOUSE.

Projekt architektoniczno – budowlany, w którego skład wchodzi:

– opis techniczny zgodny z §20 ust. 1 pkt 1 – 4 , 6 – 13 w/w Rozporządzenia,
– rzuty wszystkich kondygnacji w zakresie niezbędnym do przedstawienia układu funkcjonalno- -przestrzennego i rozwiązań architektoniczno-budowlanych,
– charakterystyczne przekroje, w zakresie niezbędnym do przedstawienia układu funkcjonalno-przestrzennego, z nawiązaniem do poziomu terenu, ukazujące powiązanie z podłożem oraz przyległymi obiektami,
– widoki elewacji oraz dachu lub przekrycia w liczbie dostatecznej do wyjaśnienia formy architektonicznej obiektu budowlanego, w tym jego wyglądu zewnętrznego ze wszystkich widocznych stron, ze wskazaniem materiałów wykończeniowych i kolorystyki,
– zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej,
– zestawienie więźby dachowej.

 

Projekt techniczny:

 1. PROJEKT KONSTRUKCJI:
  – opis techniczny wraz z obliczeniami statycznymi,
  – rysunki techniczne,
  – zestawienie stali zbrojeniowej.

 

 1. PROJEKT WEWNĘTRZNYCH INSTALACJI SANITARNYCH:
  – opis techniczny instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, instalacji gazowej, wentylacji mechanicznej,
  – obliczenia instalacyjne,
  – rysunki techniczne rozwiązań instalacyjnych.

 

 1. PROJEKT WEWNĘTRZNYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH:
  – opis techniczny instalacji elektrycznych,
  – schematy instalacji elektrycznych,
  – rysunki techniczne.
Ile kosztują zmiany w gotowym projekcie domu?

Koszt zmian w gotowym projekcie domu może znacząco się różnić w zależności od skali i zakresu wprowadzonych modyfikacji oraz specyfiki danego projektu. W przypadku gotowych projektów architektonicznych, skomplikowane zmiany takie jak zmiana układu funkcjonalnego pomieszczeń, dodanie nowych elementów konstrukcyjnych czy zmiany w instalacjach elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, często generują wyższy finalny koszt. Należy pamiętać, że czas pracy potrzebny do wprowadzenia zmian również wpływa na końcową cenę. Ponadto, istotny jest także aspekt związany z koniecznością dostosowania współistniejących rozwiązań do nowych zmian i elementów.

Każdy projekt MODERN HOUSE jest unikalny, dlatego wycena zmian powinna uwzględniać wszystkie szczegóły i indywidualne wymagania danego inwestora. Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają kompleksową analizę każdego przypadku, zapewniając Ci wysoką jakość usług. Z przyjemnością dostosujemy nasz gotowy projekt domu do wizji i potrzeb, zapewniając satysfakcję z ostatecznego efektu.

Mam gotowy projekt domu i co dalej?

Od pierwszych koncepcji po finalne wcielenie w życie, jesteśmy tu, aby doprowadzić do spełnienia Twoich snów o wymarzonym domu. Niezależnie od skali projektu, angażujemy się w pełni, zapewniając nie tylko profesjonalne doradztwo, ale także pewność, że każdy detal jest perfekcyjnie dopracowany.

Po zakupie gotowego projektu domu MODERN HOUSE, przed Tobą jeszcze wiele etapów, zanim Twoje budowlane marzenie stanie się rzeczywistością i zobaczysz je na działce. Pierwszym tematem, z którym warto się zapoznać są FORMALNOŚCI PRZED BUDOWĄ DOMU. W zrozumieniu dalszych kroków z pewnością pomoże Ci także nasz artykuł-poradnik 6 KROKÓW DO WŁASNEGO DOMU.

Pracownia MH oferuje Ci kompleksowe usługi, obejmujące nie tylko opracowanie projektu, ale także wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu budowy. Nasz zespół doświadczonych architektów, inżynierów i konsultantów pomoże w każdym aspekcie budowy Twojego marzenia.

Nowoczesne domy MODERN HOUSE – poznaj ofertę gotowych projektów

MODERN HOUSE  oferujemy Ci szeroki wybór gotowych projektów domów nowoczesnych, dzięki którym możesz spełnić swoje marzenie – niezależnie od tego czy szukasz projektu uroczej parterówki , domu z poddaszem użytkowym, czy piętrowej willi z płaskim dachem. Projekty domów z naszej kolekcji to gotowe rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu, prestiżu i łatwego startu budowy.

Gotowy projekt domu MODERN HOUSE spersonalizowany do Twoich potrzeb

Każdy z naszych gotowych projektów domów może stać się Twoim jedynym i unikalnym. Dzięki usłudze ZMIANY W GOTOWYM PROJEKCIE  możesz maksymalnie dostosować go do swoich potrzeb i wizji. Może nie do końca odpowiada Ci zaproponowany przez naszego architekta odcień drewna, wykorzystanego na elewacji? A do tego potrzebujesz wydzielić na parterze jeszcze jeden pokój, który zamienisz na mini-gabinet? To wszystko jest możliwe i co więcej – możesz się o tym przekonać przed zakupem projektu. Nasz projektant przygotuje dla Ciebie wizualizację zmienionej elewacji i zaproponuje lokalizację dodatkowego pomieszczenia. Po prostu daj nam znać!

Wyjątkowy projekt domu dla wyjątkowej rodziny

Gotowe projekty domów MODERN HOUSE są idealne dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć wszystkimi zmysłami wyjątkową codzienność we własnym domu. A także dla tych, którzy chcą upiększyć i zmodernizować swoją przestrzeń życiową. Są również idealne dla osób poszukujących luksusowych nieruchomości, które dodadzą życiu splendoru.

Niezależnie od tego czy już teraz szukasz gotowego projektu domu, czy po prostu potrzebujesz inspiracji i natchnienia do działania, sprawdź już dziś kategorię gotowych projektów domów MODERN HOUSE. A jeśli masz pytania, potrzebujesz pomocy w wyborze lub szukasz biura projektowego, które stworzy dla Ciebie projekt indywidualny – napisz biuro@modernhouse-projekty.pl lub zadzwoń (+48) 530 488 800!