Zmiany w projekcie gotowym NewHouse | MODERN HOUSE

Zastanawiasz się, czy kupując gotowy projekt domu będziesz mógł dokonać w nim jakichkolwiek zmian?

ODPOWIEDŹ BRZMI: TAK, ALE 😉

W projektach MODERN HOUSE, na samym początku dokumentacji znajduje się lista dopuszczalnych zmian, które architekt adaptujący projekt może wprowadzić bez dodatkowej zgody autora projektu.

A co jeśli chcesz wprowadzić zmianę, która nie znajduje się na tej liście?

Wystarczy skontaktować się z naszą pracownią, poinformować nas o tym jaką modyfikację chcesz wprowadzić, a my przeanalizujemy Twoją zmianę i BEZPŁATNIE wystawimy zgodę na zmiany w dokumentacji. Wyślemy ją do Ciebie mailem.

Pamiętaj, że to zawsze autor projektu musi taką zgodę wyrazić! Sklep internetowy, oferujący projekty gotowe nie może takich zgód wystawiać. Musi poprosić o to autora. Sprawdź, czy na dostarczonym dokumencie widnieje podpis architekta z dokumentacji.

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną fantastyczną wiadomość!

Jako, że MODERN HOUSE to pracownia autorska wszystkich naszych projektów możemy bez problemu wprowadzać zmiany w naszej dokumentacji. Jeśli chciałbyś, abyśmy to my dostosowali projekt do Twoich oczekiwań, nie wahaj się nam o tym powiedzieć!

Co zyskujesz dzięki takiej usłudze?

Projekt skrojony pod Ciebie – projekt gotowy, ale jednak trochę indywidualny.

Jeśli zmiany są drobne, np. przesunięcia ścianek działowych nie mające wpływu na instalacje czy konstrukcję budynku to możemy taką zmianę wykonać ZA DARMO!

Jeśli zmiany są większe to potrzebujemy chwilę czasu aby indywidualnie je wycenić. Musimy ocenić zakres zmian oraz jakie są ich konsekwencje np. zmiana łazienki na pokój albo odwrotnie powoduje z automatu zmiany w instalacjach wod-kan czy wentylacji mechanicznej.  Inaczej wycenia się dom parterowy, a jeszcze inaczej dom piętrowy czy z poddaszem.

Oczywiście w każdym przypadku czy to zmiany ma wprowadzić architekt adaptujący czy nasza pracownia – służymy radą. Z przyjemnością podpowiemy czy planowane zmiany są dobre, czy można coś zrobić inaczej, lepiej, taniej.

Korzystaj z naszego długoletniego doświadczenia w projektowaniu domów zarówno do katalogów projektów gotowych jak i domów indywidualnych.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

biuro@modernhouse-projekty.pl
+48 530 488 800