Rabat 25% na projekt nowoczesnego domu: promocja w Modern House

W kontrze do ciągłych informacji o rosnących cenach mamy dla Ciebie wiadomość o obniżce. I to obniżce nie byle jakiej. Do końca stycznia za dowolny gotowy projekt nowoczesnego domu zapłacisz o 25% mniej. Nasza akcja promocyjna dotyczy tylko zamówień telefonicznych.

Mówią, że ważne jest pierwsze wrażenie. A że my chcemy zrobić na Tobie wrażenie jak najlepsze i przekonać Cię, że Modern House jest godną Twojej uwagi pracownią architektoniczną, to chcemy przywitać Cię akcja promocyjną. Zależy nam na zbudowaniu dobrej, trwałej relacji z Tobą.

Rabat 25% na projekt nowoczesnego domu: promocja w Modern House

Less is more – i to dotyczy także ceny

Być może już wiesz, że filozofią leżącą u podstaw Modern House jest sentencja less is more. Myśl tę najwyraźniej widać, przeglądając nasze projekty domów gotowych. Charakteryzują się one oszczędnym, przemyślanym stylem, który dzięki wiedzy oraz dyscyplinie architektów Modern House zachwyca minimalną liczbą detali, elementarnymi figurami geometrycznymi czy nieskomplikowanymi bryłami.

Naszą filozofię przenosimy także na politykę cenową. Mniejsze ceny to większe zadowolenie kupującego – dlatego rabat, który Ci oferujemy przy zakupie dowolnego projektu nowoczesnego domu z katalogu Modern House wynosi aż 25%.

Jest z czego wybierać

Obecnie nasz katalog projektów domów gotowych liczy 40 architektonicznych propozycji. Przygotowując je, nasi architekci brali pod uwagę potrzeby oraz możliwości różnych osób. Znaleźć można tam projekty domów o powierzchni nie przekraczającej 100 m2 (np. NewHouse 757) ale i takie, gdzie powierzchnia wynosi ponad 300 m2 (np. NewHouse 721). Mamy propozycje dla tych, którzy poszukują nowoczesnej dwukondygnacyjnej willi (np. NewHouse 727 w1), jak i tych, którzy rozglądają się za modnymi obecnie projektami tzw. nowoczesnych stodół (np. NewHouse 714 G2).

A to ledwie kilka propozycji domów nowoczesnych. Każdy z nich zawiera szczegółowe, przejrzyste rzuty, dane techniczne, kosztorys oraz proponowane dodatki do projektu. Nasze atrakcyjne, dopracowane wizualizacje stanowią jedną z największych zalet każdego dostępnego u nas projektu.

Bez pośpiechu

Nasza promocyjna akcja na gotowe projekty domów nowoczesnych potrwa aż do końca stycznia. To dlatego, abyś mógł w spokoju przejrzeć nasz katalog projektów domów. Jest co oglądać – nasi architekci przygotowali projekty domów parterowych oraz kondygnacyjnych, projekty nowoczesnych willi… To wszystko znajdziesz na naszej stronie internetowej. W Modern House doskonale zdajemy sobie sprawę, że wyboru projektu domu trzeba dokonać z pełnym przekonaniem. Decydując się na nowy dom, decydujemy się na wielkie zmiany we własnym życiu. Decydujemy się na nowe życie. Stąd nasza chęć, abyś mógł nie tylko zapoznać się z naszymi projektowymi propozycjami, ale również omówił je z najbliższymi osobami.

Bez pośpiechu

Właśnie dlatego uruchomiona przez nas akcja promocyjna potrwa aż do końca stycznia. Ostatnim dniem na zakup projektu domu z katalogu Modern House będzie wtorek 31 stycznia 2023r.

Jak taniej kupić projekt nowoczesnego domu?

Aby skorzystać ze styczniowej akcji promocyjnej, wystarczy zadzwonić do nas na numer +48 530 488 800 i telefonicznie dokonać zakupu wybranego przez siebie projektu. Z naszym działem sprzedaży możesz skontaktować się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości czy podpowiemy, na który wariant nowoczesnego domu się zdecydować.

REGULAMIN PROMOCJI