Projekty domów z dachem bez okapu

W dzisiejszych czasach, kiedy dbałość o estetykę zewnętrzną budynków jest bardzo istotna, wiele osób decyduje się na wybór projektu domu z dachem bez okapu. Taki dom prezentuje się elegancko, nowocześnie, a do tego idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy minimalistycznego budownictwa.

Nowoczesny projekt domu z dachem bez okapu będzie odpowiedni dla osób poszukujących minimalistycznego i nowoczesnego stylu architektonicznego w budownictwie jednorodzinnym. Taki dom szczególnie atrakcyjny okaże się także dla osób zainteresowanych współczesną architekturą i designem oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie proste i eleganckie rozwiązania.

Dom z dachem bez okapu MODERN HOUSE

Przeglądając nowoczesne propozycje gotowych projektów domów z pewnością Twój wzrok przykuły projekty domów z dachem bez okapu. W MODERN HOUSE przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje takich domów – w nowoczesnym, a zarazem ponadczasowym wydaniu.

Kategoria projektów domów z dachem bez okapu MODERN HOUSE to zbiór architektonicznych nowinek, które charakteryzują się nowoczesną bryłą i brakiem tradycyjnych okapów na dachu. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne wariacje takich projektów – o różnych powierzchniach i układach funkcjonalnych, dostosowane do indywidualnych  potrzeb i preferencji.

Możesz wybierać spośród naprawdę nowoczesnych opcji. Sprawdź np. dom willowy MODERN HOUSE New House 727 w1, w którym dach bezokapowy zestawiliśmy z tradycyjną więźbą dachową pokrytą blachą na rąbek. Innym świetnym wyborem może być także dom z poddaszem w typie nowoczesnej stodoły – MODERN HOUSE New House 758 G1. Dach bez okapu pięknie tu koresponduje z dużymi oknami i prostą, białą elewacją. Trzecią niezwykle interesującą opcją z pewnością będzie nowoczesny dom parterowy MODERN HOUSE New House 724, w którym dach bez okapu wraz z górną częścią elewacji w całości pokryty został naturalnym łupkiem kamiennym.

Wszystkie projekty domów z kategorii domy z dachem bez okapu zostały starannie zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, komforcie i estetyce. Zawierają pełną dokumentację techniczną oraz uproszczony kosztorys inwestycyjny, co pozwoli Ci na dokładne oszacowanie kosztów Twojej budowy.

Budowa domu z dachem bez okapu

Nowoczesne rozwiązanie jakim jest dach bez okapu, charakteryzuje się brakiem wystających elementów odprowadzających wodę opadową, co nadaje budynkowi nowoczesnego i minimalistycznego wyglądu. W tego typu domach, dach zaprojektowany został tak, aby woda deszczowa spływała z niego równomiernie po całej powierzchni. Projekt domu z dachem bez okapu wymaga skorzystania ze specjalnych rozwiązań technologicznych, które zapewniają skuteczne odprowadzenie wody z powierzchni dachu. Może to być np. zastosowanie rynien ukrytych, które są sprytnie wbudowane w elewację. Rynny te są umieszczone w dolnej części skośnych połaci dachowych i zapewniają skuteczne odprowadzenie wody opadowej. Przy budowie domu w typie nowoczesnej stodoły z dachem bezokapowym, ważne jest dokładne uszczelnienie połączeń między jego elementami. Dlatego w przypadku tej nowoczesnej technologii, warto postawić na sprawdzoną ekipę i pionierski produkt.

Wybierz swój projekt domu z dachem bez okapu

Projekt domu z dachem bez okapu to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród osób, które cenią sobie minimalizm i prostotę. W przypadku domów o nowoczesnej architekturze, dach bez okapu doskonale wpisuje się w ich styl, a także zwiększa estetykę elewacji. W kolekcji projektów domów z dachem bez okapu MODERN HOUSE z pewnością znajdziesz idealną propozycję dla Ciebie. Skontaktuj się z naszym doradcą mailowo biuro@modernhouse-projekty.pl lub telefonicznie +48 530 488 800 i wspólnie omówcie spełnianie Twoich domowych marzeń!

Partnerzy