Nowoczesne domy MODERN HOUSE z perfekcyjnym AGD

Projektując nasze nowoczesne domy, zawsze myślimy o Waszym komforcie. Aby zapewnić Wam jeszcze większą wygodę, pomagamy Wam w urządzeniu kuchni. Dzięki naszej współpracy z Salonem Perfekt AGD zyskujecie szansę na zakup nowoczesnych sprzętów w mocno obniżonej cenie.

Przeprowadzka do nowego domu to nie lada wyzwanie. Wiąże się ona z ogromem stresu i wymaga nieprzeciętnych umiejętności organizacyjno-logistycznych. Nie da się też ukryć, że wprowadzenie się do upragnionego domu z ogródkiem, do skrytego przed miejskim zgiełkiem domu w stylu nowoczesnej stodoły, a może i położonej na przedmieściach willi generuje poważne koszty w rodzinnym budżecie. Dlatego każda pomocna dłoń wyciągnięta ku Wam w tym szczególnym czasie jest na wagę złota. I taką właśnie dłoń oferujemy Wam w ramach naszej nowej akcji, stworzonej razem z Salonem Perfekt AGD.

Dzięki niej łatwiej, szybciej oraz taniej wyposażycie swoje kuchnie w technologicznie zaawansowane sprzęty AGD, stworzone przez renomowanych producentów. Zależało nam na tym, aby wnętrze Waszego nowoczesnego domu od Modern House mogło zapełnić się równie nowoczesnymi urządzeniami, które podniosą Wasz codzienny komfort.

Jesteśmy pewni, że znacie Modern House. Że wiecie, że jesteśmy biurem architektonicznym, które specjalizuje się w projektach nowoczesnych domów. W naszym portfolio znajdziecie szeroki wachlarz propozycji domów, wśród których znajdziecie zarówno domy do 100 metrów kwadratowych, jak i te większe, z powierzchnią dochodzącą do 200 metrów kwadratowych. Możecie wybierać spośród domów parterowych, jak i domów z poddaszem. Nasi architekci znakomicie orientują się w bieżących trendach, dlatego w ofercie Modern House czekają na Was domy w stylu nowoczesnej stodoły, a także klasyczne propozycji, czyli podmiejskie wille.

Salon Perfekt AGD wita w swoich progach

Czas teraz przedstawić partnera w naszej akcji, czyli Salon Perfekt AGD. Perfekt AGD to nowoczesny salon z wyjątkową ekspozycją sprzętu AGD od najlepszych producentów z całego świata. Współpracuje on z najlepszymi markami, przez co może zaoferować Wam kuchenne urządzenia najwyższej klasy. Czyli takie, które zachwycą Was swoim wykonaniem, nowoczesnym designem i niezawodnością. Na asortyment oferowany przez salon Perfekt AGD składają się takie sprzęty jak baterie kuchenne, zlewozmywaki, lodówki, piekarniki, zmywarki, płyty indukcyjne i gazowe, okapy oraz rozmaite akcesoria.

Gotowy projekt nowoczesnej parterówki o powierzchni 165 metrów - Modern House New House 725

Tym, co najmocniej wyróżnia Salon Perfekt AGD od innych sklepów jest fakt, że Perfekt AGD ma bardzo dobre relacje z wieloma producentami sprzętów. Przez to właśnie tam znajdziecie najnowsze modele. Co więcej, produkty w Salonie Perfekt AGD są w większości dostępne od ręki, a ewentualny czas oczekiwania na dostawę jest zwyczajowo bardzo krótki. Warto jeszcze dodać, że salon Perfekt AGD proponuje Wam urządzenia pochodzące wyłącznie z oficjalnej dystrybucji i objęte gwarancją producenta.

Co mamy dla Waszego nowoczesnego domu i wnętrza?

Przechodzimy do puenty – czyli tego, na czym polega wspólna akcja Modern House oraz Salonu Perfekt AGD. Zasada jest prosta. Nie ma sensu komplikować, skoro i tak w związku z przeprowadzką do nowego domu macie już wiele na głowie.

Kupując dowolny projekt Modern House, zyskujecie rabat 10% na jednorazowy zakup sprzętów w Salonie Perfekt AGD. Promocja dotyczy całego Waszego paragonu – jedynym wyjątkiem są produkty, na które już obowiązuje promocja.

Razem z przyjaciółmi z Salonu Perfekt AGD zadbaliśmy również o klientów Salonu. Także oni mogą liczyć na rabaty: kupując produkty AGD, otrzymują 10% rabatu przy zakupie projektu nowoczesnego domu w Modern House.

Miało być prosto – i tak właśnie jest. Zachęcamy do korzystania z naszej akcji promocyjnej!