Projekty domów parterowych z antresolą

Marzysz o przestronnym domu łączącym w sobie wygodę użytkowania jednego poziomu z nowoczesnymi rozwiązaniami, które nadają wnętrzom minimalistycznej estetyki? Projekty domów parterowych z antresolą MODERN HOUSE spełnią Twoje oczekiwania, oferując nie tylko komfort życia, ale także powiew designu i wyjątkową elastyczność przestrzeni – właśnie dzięki antresoli!

Projekt domu stodoła, 3 sypialnie, wysoki salon, spiżarnia i pralnia Modern House NewHouse 719 w1 G2

NewHouse 719 w1 G2

130,85  m2

NewHouse 719 w2 G2

130,85  m2
Projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły z garażem dwustanowiskowym Modern House NewHouse 714 G2

NewHouse 714 G2

117,36  m2
Gotowy projekt domu z zadaszonym tarasem poprzez okap dachu, Jacek Niebieszczański Modern House New House 719

NewHouse 719

108,95 m2
Parterowy projekt domu w stylu stodoła z podwójnym garażem Modern House NewHouse 714 G2 w1

NewHouse 714 G2 w1

117,36  m2
Nowoczesna stodoła Modern House NewHouse 719 w1

NewHouse 719 w1

130,85 m2
Parterowy projekt domu w kształcie litery L z dachem dwuspadowym - Modern House New House 720 w1 G2

NewHouse 720 w1 G2

130,85  m2
Gotowy projekt domu parterowego w stylu stodoła o powierzchni 117 m2 Modern House New House 714

NewHouse 714

117,36  m2
Projekt parterowego domu z wysokim sufitem nad otwartą strefą dzienną i garażem dwustanowiskowym Modern House NewHouse 716

NewHouse 716

104,78 m2

Parterówka z antresolą – nowoczesność w czystej postaci

Każdy projekt domu parterowego z antresolą MH zapewnia swoim przyszłym domownikom funkcjonalne wnętrza i przyjemne doznania wizualne. Stawiając na prostotę formy, harmonię proporcji oraz staranność w każdym detalu, nasi architekci tworząc koncepcje domów z antresolą pragną zainspirować Cię do harmonijnego życia w zgodzie z nowymi trendami.

Antresola lub sufit katedralny nad strefą dzienną otwierają domową przestrzeń, dzięki czemu ciąg salon-kuchnia-jadalnia zyskuje na przestronności i lekkości. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie poczucie swobody i oddechu. W rezultacie, parter nabiera zupełnie nowego charakteru i głębi.

Jakie zalety ma jeszcze to wyjątkowe rozwiązanie i co w nim lubimy? Antresola w nowoczesnych domach parterowych wprowadza do nich dynamiczny ruch i nawet najmniejsze pomieszczenia nabierają dzięki niej większych wymiarów. A dodatkowe miejsce nad głowami sprawia, że całość wydaje się być bardziej imponująca… i otwarta, co nowoczesna architektura lubi najbardziej.

Antresola – nie tylko wolna przestrzeń

Antresola, jako integralna część tej kolekcji domów, nie tylko nadaje wnętrzom wyrazistej  osobowości, ale może też pełnić funkcję praktyczną. To właśnie dzięki niej przestrzeń domu nabiera nowego wymiaru, oferując użytkownikom nieograniczone możliwości aranżacyjne i wygodę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.

Antresola w projektach domów parterowych stwarza bowiem idealną okazję do jej zagospodarowania, co umożliwia zyskanie dodatkowej powierzchni użytkowej. Miejsce na antresoli można wykorzystać na wiele sposobów zwiększając realnie metraż domu parterowego w obrysie ścian. I tak właśnie antresola może zostać miejscem do przechowywania, prywatnym biurem do pracy zdalnej, klimatyczną biblioteką, pokojem dla gości czy nawet dodatkową strefą wypoczynkową. Dzięki antresoli, nawet pozornie niewielki dom parterowy może zyskać na funkcjonalności, komforcie i odbiciu indywidualnego charakteru domowników.

Domy parterowe z antresolą MODERN HOUSE

Zapewniając efektowne połączenie funkcjonalności i estetyki, nasze projekty domów parterowych z antresolą stają się manifestacją nowoczesności i elegancji. To architektoniczne owoce starannie przemyślanej koncepcji, w której priorytetem jest uwzględnienie indywidualnych potrzeb i preferencji naszych Klientów. Dzięki współpracy całego zespołu na każdym etapie procesu projektowania, jesteśmy w stanie tworzyć domy z antresolą, które nie tylko zachwycają swoim nowoczesnym wyglądem, ale również w pełni odpowiadają oczekiwaniom Inwestorów pod względem ergonomii i efektywności energetycznej.

Sprawdź naszą kolekcję parterówek z antresolą i przekonaj się, że te symbole nowoczesności mogą stać się Twoim wymarzonym domem.