Projekty domów z antresolą

Projekty domów z antresolą są wyjątkowym wyborem, ponieważ oferują wiele zalet i możliwości dla swoich mieszkańców. Zależy Ci na aranżacji wnętrza nowego domu pełnej lekkości, nowoczesnych rozwiązań i oryginalności? Szukasz propozycji gotowego projektu domu, w którym antresola gra główną rolę? A może dom z antresolą MODERN HOUSE skradł już Twoje serce? Poznaj naszą kolekcję gotowych projektów domów z antresolą, która zapewni Ci niesamowite wzrokowe doznania.

Gotowe projekty domów z antresolą

Kolekcja gotowych projektów domów z antresolą MODERN HOUSE to zbiór różnorodnych rozwiązań architektonicznych, w których króluje pełna swoboda w postaci antresoli i nowoczesny styl. Dom z antresolą łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i przestronność, a antresola będąca przestrzenią położoną nad parterem, stanowi dodatkowe miejsce do użytku, a także ciekawy element wizualny. Takie rozwiązanie w domu jednorodzinnym pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni oraz wzbogacenie wnętrza.

Antresola w nowoczesnym projekcie domu

Antresola w nowoczesnym domu to przestrzeń znajdująca się nad otwartą strefą dzienną, oddzielona od niej przegrodą lub balustradą, zwykle z jednej lub dwóch stron. Może pełnić ona różne funkcje, od dekoracyjnej, wizualnie powiększającej wnętrza domu, aż po użytkową – stanowiąc dodatkową przestrzeń sypialnianą, biurową czy rekreacyjną.

W nowoczesnych projektach domów, antresola zazwyczaj ma minimalistyczny, często loftowy design i jest zbudowana z materiałów o surowym wyglądzie takich jak metal, szkło, beton czy naturalne drewno. Balustrady na antresoli mogą być wykonane z metalu lub szkła, a schody prowadzące na antresolę często mają proste, geometryczne kształty.

W zabudowanej antresoli można zainstalować duże okna lub przeszklenia dachowe, aby wpuścić do jej przestrzeni naturalne światło i stworzyć wrażenie przestronności. W niektórych przypadkach antresola może być również połączona z tarasem lub balkonem, co pozwala na swobodne przejście na zewnątrz.

Nowoczesne projekty domów z antresolą MODERN HOUSE

Projekt domu z antresolą to popularna opcja wśród osób, które cenią sobie funkcjonalność, a jednocześnie chcą mieć niepowtarzalny i oryginalny dom. Bo taka właśnie jest antresola – funkcjonalna, a zarazem zjawiskowa.

W ofercie MODERN HOUSE znajdziesz zarówno małe domy z antresolą (idealne dla singli lub par), jak i większe metrażowo budynki willowe, odpowiednie dla rodzin z dziećmi. Spośród nowoczesnych domów z antresolą MODERN HOUSE możesz wybierać w zbiorach projektów jednorodzinnych i projektów bliźniaczych różniących się od siebie układem pokoi, czy konstrukcją dachu (gotowe projekty z dachem bezokapowym, projekty z dachem tradycyjnym wielospadowym, nowoczesne projekty domów z płaskim dachem). A wszystkie z nich starannie zaprojektowane i dopracowane pod względem funkcjonalności, ergonomii i estetyki.

Projekty domów z antresolą MODERN HOUSE odzwierciedlają najnowsze trendy w architekturze i genialnie pokazują wieloletni warsztat i doświadczenie projektantów oraz architektów MODERN HOUSE, które składa się na dopracowane koncepcje odpowiadające na różne potrzeby.

Dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla rodzin poszukujących nie tylko funkcjonalnego, ale również oryginalnego domu. Przestrzeń antresoli umożliwia elastyczne zagospodarowanie przestrzeni oraz pozwala na wykorzystanie wnętrza w sposób, który odpowiada potrzebom mieszkańców.

Kategoria zawiera różnorodne projekty domów z elegancką antresolą, zapewniającą dodatkową przestrzeń i stylową aranżację wnętrz. Nie wiesz, na który projekt się zdecydować? Nasz doradca projektowy pomoże Ci podjąć decyzję! Miej pewność dobrego wyboru na lata. Wspólnie z MODERN HOUSE rozważ wszystkie dostępne opcje domów z antresolą i niech Twój nowy dom Cię zachwyca – tu i teraz, a także w przyszłości.

Partnerzy