Minimalizm formy, maksimum wygody

Wagę do detali przykładamy nie tylko podczas projektowania nowoczesnych domów. Tak samo uważnie podchodzimy do każdego innego elementu definiującego studio architektoniczne Modern House. Dlatego w naszym haśle nie ma ani jednej przypadkowej litery.

Wychodzimy z założenia, że wszystko musi mieć swoje mocne fundamenty. Dopiero wówczas, gdy ma się taką nienaruszalną, stabilną podstawę można tworzyć, projektować, budować. Każdy z naszych gotowych projektów nowoczesnych domów skierowany jest do konkretnej grupy osób. Z konkretnymi potrzebami, planami, marzeniami. Nie projektujemy domów, co do których nie mamy pewności, że ktoś chciałby w nich zamieszkać. Dlatego w naszej ofercie mamy zarówno domy dla czteroosobowych rodzin np. NewHouse 754, przestronne wille z dużymi przeszkleniami (NewHouse 726), domy jednorodzinne dwulokalowe (NewHouse 744 D), parterowe (np. NewHouse 724) i piętrowe ( np. NewHouse 705).

Ta sama fundamentalna zasada tyczy się naszej architektonicznej pracowni. Stworzyliśmy Modern House w oparciu o wyrazisty pomysł, którego konsekwentnie się trzymamy. O naszej konsekwencji możecie przekonać się naocznie. Jak? Wystarczy przejrzeć katalog projektów nowoczesnych domów.

Wypełniamy Wasze marzenia treścią

Mieliśmy już okazję przybliżyć Wam naszą filozofię „less is more” (https://modernhouse-projekty.pl/less-is-more-fundament-modern-house/). Teraz chcemy skoncentrować się na haśle, które najpełniej definiuje każdy projekt domu wychodzący z naszej pracowni. Robimy to po to, aby jeszcze bardziej przybliżyć Wam naszą markę. By upewnić Was w przekonaniu, że Modern House najpełniej odpowiada na Wasze marzenia o nowym domu.

Minimalizm formy, maksimum wygody – tak brzmi hasło Modern House.

Minimalizm formy oznacza oparcie się na klasycznych geometrycznych bryłach. To forma czysta, pozbawiona zbędnych dodatków. Odrzucenie ich pozwala naszym architektom być w każdym projekcie wiernymi oraz doskonałymi w poszukiwaniach ciekawych projektów. Decydując się na minimum formy, mamy pewność, że projekty nowoczesnych domów Modern House charakteryzują się tak klarownością, jak i perfekcją. Znacie klasyczną zasadę minimum środków w stosunku do maksimum wyrazu? My znamy. I stosujemy ją rygorystycznie. Wybierając świadome odrzucanie tego wszystkiego, co zakłócałoby czystą formę, zmierzamy w prostym kierunku ku pięknu. Ku temu, co jest najtrwalsze samo w sobie.

Czysta forma to również niezbity dowód dla Was, że tworząc projekty nowoczesnych domów – czy to projekty willi, czy to projekty domów na wąską działkę – zawsze doskonale wiemy, co robimy. Jesteśmy pewni naszych umiejętności. Nie potrzebujemy chować się za ozdobnikami czy szczegółami, które odwracałyby Waszą uwagę od samego domu. Od tego, co najważniejsze.

Wreszcie, czysta, przejrzysta forma daje Wam najwięcej możliwości na urzeczywistnienie własnych marzeń. Nasze projekty niczego Wam nie narzucają. Przeciwnie. Zapewniają Wam dużo przestrzeni na urządzenie ich według Waszych wyobrażeń.

Dbamy o Waszą wygodę

Jak rozumiemy wygodę w kontekście projektów gotowych domów? Poprzez użyteczny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Za każdym razem są one ułożone tak, aby Wasze codzienne życie toczyło się płynnie, naturalnie, bez przeszkód. Stawiamy na rozwiązania, które pozwalają na oddzielenie strefy otwartej od strefy prywatnej, do której nie wszyscy będą mieli dostęp. Stawiamy na duże przeszklenia, dzięki którym w pomieszczeniach nie braknie naturalnego światła. Stawiamy na tarasy – zadaszone, z nowoczesnymi pergolami – które tworzą nową przestrzeń wypoczynku.

Dzięki temu, że każdy nasz projekt tworzymy z myślą o konkretnych osobach, to nasze nowoczesne domy są od razu dopasowane do ich potrzeb. Tworzymy miejsca dla dzieci, dorosłych, seniorów. Mamy pewność, że każda z tych osób poczuje się w naszych domach komfortowo. Wygodnie. Jak u siebie, po prostu.

Minimalizm formy, maksimum wygody – moglibyśmy o tym jeszcze długo pisać. Ale nie chcemy. W zamian, wolimy zachęcić Was do weryfikacji naszych słów. Odwiedźcie nasz katalog projektów nowoczesnych domów i przekonajcie się sami.