Warunki zwrotu i wymiany | Modern House

Szczegółowe informacje na temat zwrotu i wymiany projektów znajdują się w REGULAMINIE dostępnym na stronie MODERN HOUSE.

Zanim zdecydujesz się na zakup projektu, koniecznie sprawdź, czy jest on odpowiedni dla Twojej działki i spełnia lokalne przepisy. Jeśli masz wątpliwości skonsultuj się z naszą Pracownią, pomożemy Ci w analizie działki wraz z MPZP/WZ.

Dla komfortu i bezpieczeństwa naszych Klientów oferujemy możliwość zwrotu dokumentacji w ciągu 14 dni lub jej wymiany w ciągu 90 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki.

Uwaga: każdy projekt jest przygotowywany na specjalne zlecenie klienta (zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. – Artykuł 38, punkt 3 ustawy) i zabezpieczony specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwia zwrot projektu. Jeżeli otrzymałeś przesyłkę, ale masz wątpliwości co do dokonanego wyboru, prosimy nie naruszać plomby, a jedynie poinformować nas o zamiarze odstąpienia od umowy, wysyłając wiadomość na adres e-mailowy: biuro@modernhouse-projekty.pl w ciągu 14 dni kalendarzowych od odbioru przesyłki. Następnie prosimy postępować zgodnie z procedurą zwrotu. Kosztorys wysłany drogą elektroniczną nie podlega zwrotowi (zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. – Artykuł 38, punkt 13 ustawy).

Zwrot projektu

Zgodnie z prawem, konsument, który zawarł na odległość umowę sprzedaży ma 14 dni kalendarzowych na zwrot projektu bez konieczności podania przyczyny. Zwracane projekty muszą być zabezpieczone plombą i nie mogą nosić śladów otwierania.

Chcąc dokonać zwrotu poinformuj nas o tym mailowo, w terminie 14 dni kalendarzowych od odebrania przesyłki. Następnie zapakuj projekt i wypełnij formularz zwrotu – zdecydowanie ułatwi i przyspieszy nam to procedurę zwrotu.

Przesyłkę wyślij na adres:

Modern House, ul. Wielicka 179/5, 30-663 Kraków

Pamiętaj, że projekt musi być w stanie idealnym, plomby nie mogą być naruszone, projekt nie może być zniszczony, nosić śladów rozszywania ani kopiowania.

Zwrot środków nastąpi na podane w formularzu konto, w terminie do 14 dni kalendarzowych.

Kosztorys inwestorki wysyłany w formie elektronicznej na adres e-mail, nie podlega zwrotowi.

PRZYKŁADOWY FORMULARZ ZWROTU

Wymiana projektu

Chcąc wymienić projekt na inny z oferty MODERN HOUSE dajemy Ci na to aż 90 dni kalendarzowych.

Idealnie, jeśli projekt jest w bardzo dobrym stanie, nie jest zniszczony, wówczas procedura wymiany jest prosta. Wymiana dokumentacji obciążona jest dodatkową kwotą manipulacyjną (w wysokości 300 zł brutto) związaną z przygotowaniem nowego projektu. Jeśli wymieniasz projekt tańszy na droższy, kwotę do zapłaty będzie stanowiła różnica w cenie plus opłata manipulacyjna. W przypadku wymiany projektu droższego na tańszy zwrócimy na Twoje konto kwotę będącą różnicą w cenie, pomniejszoną o kwotę manipulacyjną.
 
Jeśli chcesz dokonać wymiany a Twój projekt jest trochę podniszczony albo jest już opieczętowany przez architekta adaptującego – daj nam znać, z pewnością znajdziemy jakieś rozwiązanie 😉

Postępowanie jest analogiczne jak w przypadku zwrotu – poinformuj nas o chęci wymiany. Zapakuj projekt, odeślij do nas wraz z formularzem wymiany i czekaj na kontakt z naszej strony.

PRZYKŁADOWY FORMULARZ WYMIANY

Pamiętaj, dopuszczamy tylko jedną wymianę projektu na inny z naszej kolekcji domów Modern House. Wymieniony projekt nie podlega zwrotowi ani kolejnej wymianie.

Ważne! Stan projektu oceniamy osobiście, każdorazowo po otrzymaniu przesyłki.