Projekty domów do 100 m2 powierzchni

Kategoria projektów domów do 100 m2 MODERN HOUSE to miejsce dla wszystkich poszukujących funkcjonalnych i komfortowych rozwiązań mieszkalnych rozplanowanych na niewielkiej powierzchni. W tej kategorii znajdziesz gotowe projekty nowoczesnych domów, zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, bez konieczności rezygnowania z wygody i estetyki.

Poznaj naszą kolekcję i wybierz mały dom do 100m2 dla siebie!

Gotowy projekt małego domu w nowoczesnym stylu MH NewHouse 752

NewHouse 752

95,06 m2

NewHouse 753 G1

102,26 m2

NewHouse 753

102,26 m2
Jak dobrze wybrać projekt domu?

NewHouse 754

102,26 m2
Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym i dachem dwuspadowym, Modern House New House 754 G1

NewHouse 754 G1

102,26 m2
Gotowy projekt domu do 100 m2 z trzema sypialniami NewHouse 752 G1

NewHouse 752 G1

95,06 m2
widok-na-dom-z-kominkiem-na-zewnątrz-budynku-Modern-House-New-House-757

NewHouse 757

94,61  m2
projekt-domu-w-stylu-nowoczesnej-stodoły-new-house-756

NewHouse 756

95,06 m2
gotowy-projekt-małego-domu-modern-house-new-house-756-g1

NewHouse 756 G1

95,06 m2

Gotowy projekt domu do 100 m2

Nowoczesne projekty domów do 100 m2 MODERN HOUSE są świetną propozycją dla osób poszukujących niedużych, ale wygodnych wnętrz zamkniętych w pięknej bryle z minimalistycznym detalem. W MODERN HOUSE przygotowaliśmy dla Ciebie kolekcję nowoczesnych projektów domów o metrażu do 100 m2 w różnych typach. Znajdziesz wśród nich domy do 100 m2 z poddaszem użytkowym, domy do 100 m2 z dachem dwuspadowym, czy domy do 100 m2 z garażem jednostanowiskowym. Wszystkie z nich stworzone w niepowtarzalnym stylu MODERN HOUSE, który łączy w sobie nowoczesne rozwiązania z filozofią LESS IS MORE. Architekci MH w każdym projekcie domu do 100m2 optymalizują dostępną przestrzeń, tak aby zapewnić wygodne pokoje mieszkalne, kuchnię, łazienkę oraz inne niezbędne pomieszczenia. Ponadto, wiele gotowych projektów z naszej pracowni zawiera również pomysłowe rozwiązania, takie jak wykorzystanie przestrzeni poddasza, praktyczne schowki czy funkcjonalne rozwiązania przestrzenne.

Powierzchnia użytkowa domu, a wybór projektu

Powierzchnia użytkowa domu to jeden z najważniejszych parametrów decydujących o jego wyborze. Dostosowując ją do wielkości i stylu życia Twojej rodziny będziesz miał pewność, że każdy centymetr przestrzeni Twojego nowoczesnego domu zostanie wykorzystany w 100%. Przy wyborze gotowego projektu domu weź więc pod uwagę jego metraż. Jeżeli decydujesz się na dom do 100 m2 postaw na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. W projektach MODERN HOUSE przykładamy do tego szczególną uwagę, tak by przyszły dom spełniał Twoje oczekiwania, a życie w nim było komfortowe i piękne.

Projekt domu z poddaszem do 100 m2 od MODERN HOUSE

Polacy pokochali projekty domów z poddaszem użytkowym i stanowią one stały element architektonicznego krajobrazu Polski. Ten typ zabudowy pozwala na optymalne wykorzystanie nawet niedużej działki – domy z poddaszem użytkowym zajmują na działce zdecydowanie mniej miejsca niż domy parterowe i często są wybierane przy parcelach o nieregularnym kształcie. Projekty domów z poddaszem są także świetnym wyborem jeżeli jest Ci potrzebny projekt domu na wąską działkę. Projekt domu z poddaszem do 100 m2 MODERN HOUSE skrywa w sobie funkcjonalnie rozplanowane wnętrze. Dzięki dwóm kondygnacjom dogodnie rozdzielisz strefę prywatną (sypialnie domowników na poddaszu) od dostępnej dla gości strefy dziennej rozplanowanej na parterze. Ponadto z góry więcej widać – projekt domu do 100 m2 z tarasem pozwoli Ci cieszyć się bezgranicznym widokiem na dalsze otoczenie. Piękno przyrody w nowoczesnym domu MODERN HOUSE możesz podziwiać zarówno z ogrodu jak i z tarasu na piętrze. Architekci starają się zoptymalizować przestrzeń, tak aby zapewnić wygodne pokoje mieszkalne, kuchnię, łazienkę oraz inne niezbędne pomieszczenia. Ponadto, wiele projektów zawiera również pomysłowe rozwiązania, takie jak wykorzystanie przestrzeni poddasza, praktyczne schowki czy funkcjonalne rozwiązania przestrzenne.

Wybierz nowoczesny dom do 100 m2 od MODERN HOUSE

Zastanawiasz się jaki projekt domu do 100 m2 wybrać? Nie wiesz, która opcja najlepiej wpasuje się w Twoją działkę? Skontaktuj się z doradcą projektowym MODERN HOUSE by omówić z nim wszelkie szczegóły. Z przyjemnością pomożemy Ci spośród naszej oferty nowoczesnych domów do 100 m2 wybrać projekt odpowiadający Twoim oczekiwaniom i pasujący do Twojej działki. W MODERN HOUSE masz pewność dobrego wyboru.

Powiązane: