Projekty willi i rezydencji

Witamy Cię w kategorii nowoczesnych domów willowych MODERN HOUSE. Skoro tu jesteś, to znaczy, że interesują Cię gotowe projekty rezydencji i właśnie rozpoczynasz swoje poszukiwania. Czy uwierzysz nam w to, że już w tym miejscu mogą one wejść w fazę realizacji? Bo nowoczesna willa MODERN HOUSE to po prostu idealny dom dla Ciebie. Daj nam chwilę i pozwól się przekonać, że nowoczesne projekty willi MODERN HOUSE są odpowiednim wyborem.

Gotowe projekty willi

Niezwykłe projekty willi MODERN HOUSE zaprojektowane zostały z myślą o eleganckim stylu życia i luksusie. Projekty luksusowych domów, które znajdziesz w naszej kolekcji to nowoczesne propozycje o metrażu powyżej 150 m2, które łączą w sobie nowoczesny styl architektoniczny oraz funkcjonalność.  Stworzone przez doświadczonych architektów i projektantów, nowoczesne wille MODERN HOUSE spełniają wszelkie wymagania stawiane przez prawo budowlane, a ponadto zachwycają swoją formą i zaproponowanymi rozwiązaniami. W kolekcji projektów willi, znajdziesz gotowe projekty domów różniące się powierzchnią, układem pomieszczeń, czy dachem. Do wyboru masz duże wille nawiązujące do budownictwa podmiejskiego – z dachem czterospadowym, wille z dachem dwuspadowym bez okapu, ultranowoczesne wille z płaskim dachem, a także coraz częściej spotykane – wille parterowe. Dzięki różnorodności projektów willi MODERN HOUSE, każdy kto szuka inspiracji lub gotowego projektu domu, znajdzie w naszej pracowni coś dla siebie.

Dlaczego warto wybudować nowoczesny dom willowy

Istnieje kilka powodów, dla których warto zainwestować w budowę dużego domu willowego. Co do nich należy? Bez wątpienia komfort mieszkania i obcowanie z luksusem. Tylko sobie wyobraź… nietuzinkowa architektura, szlachetne materiały na elewacji, panoramiczne przeszklenia, wnętrza dopieszczone designerskimi elementami, a w kwitnącym ogrodzie – prywatny basen. I nie jest to plan na Twój najbliższy urlop, a plan na całe przyszłe życie! We własnym domu willowym MODERN HOUSE.

Projekty rezydencji wyróżnia wysoki standard wykończenia, umożliwiający stworzenie domowej przestrzeni, która zapewnia wygodne warunki do życia. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości przekłada się nie tylko na długowieczność budynku, ale też na jego estetykę. Właśnie dlatego wille MODERN HOUSE są ponadczasowym wyborem na lata, który zapiera dech i oczarowuje fanów nowoczesnej architektury.

Nowoczesne wille obowiązkowo wyposażane są w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają zwiększenie wydajności i oszczędność energii. Są to np. inteligentne systemy sterowania oświetleniem, klimatyzacją czy systemy bezpieczeństwa (tzw. inteligentny dom.) Ponadto architektura i design nowoczesnych willi zaprojektowane są w taki sposób, aby zapewnić domownikom maksymalny komfort oraz spełnić wszelkie wymagania estetyczne.

Warto też dodać, że dzięki wysokiej jakości materiałom wykończeniowym i najnowszym technologiom, inwestycja w nowoczesną willę to inwestycja w przyszłość. Dzięki wyborowi gotowego projektu od pioniera nowoczesnej architektury, wartość wybudowanej nieruchomości wzrasta już na starcie. Z pewnością zainteresuje to w szczególności deweloperów poszukujących projektów domów na nowe zamierzenia budowlane. Wybierając gotowy projekt MODERN HOUSE zaoferujesz swoim klientom prestiż i jakość. Skontaktuj się z naszym doradcą projektowym i poznaj specjalną ofertę projektową dla dewelopera.

Nowoczesna willa MODERN HOUSE – dom taki jak ty

W MODERN HOUSE doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny przy wyborze gotowego projektu domu jest indywidualny styl. Dlatego wybierając projekt willi MODERN HOUSE możesz maksymalnie dostosować do własnych potrzeb i preferencji – zaczynając od układu pomieszczeń, a kończąc na aranżacji elewacji. Daj nam tylko znać jakie zmiany Cię interesują, a nasz doradca projektowy przejdzie z Tobą pełną ścieżkę do spełnienia marzeń.

Chcemy, by Twój dom MODERN HOUSE był taki jak Ty – wyjątkowy! Zadzwoń  +48 530 488 800  lub napisz: biuro@modernhouse-projekty.pl.

Partnerzy