Wrześniowe promocje na projekty nowoczesnych domów

Pierwsze dni jesieni niektórych z Was mogą wpędzić w nastrój przygnębienia. Oto kończą się wakacje, urlopy, ciepłe dni. Ale mamy coś na poprawę humoru: rabaty na projekty nowoczesnych domów.

Chciałoby się rzec: „jesienią liście lecą z drzew, a w Modern House spadają ceny”. Chciałoby się, ale my tak nie powiemy. Jesteśmy przekonani, że z takim hasłem czy jego wariacjami spotykasz się już wystarczająco często, żeby mieć go serdecznie dość. I serdecznie powitasz prosty, zwyczajny komunikat o rabatach. I właśnie teraz taki zobaczysz. Uwaga, trzy, dwa, jeden – i jedziemy!

Od 21 do 29 września w Modern House aż o 10% obniżamy cenę dwóch projektów nowoczesnych domów.

Brzmi nieźle, nieprawdaż? No to czas na szczegóły.

Gotowy projekt domu z dachem dwuspadowym i garażem dwustanowiskowym Modern House New House 759
Projekt domu nowoczesna stodoła, o powierzchni 150 m2 NewHouse 759

Dom w stylu nowoczesnej stodoły, czyli NewHouse 759

Moda na budowę nowoczesnych stodół przebojem zdobyła popularność i wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami jeszcze na długo. Projekt NewHouse 759 to idealny przedstawiciel tego nurtu, który zachwyca swoja świeżością, oryginalnością, estetyką. To duży dom: czeka na Ciebie 158 m2 powierzchni do zagospodarowania, z czego 95 m2 to parter, a pozostałe 63 przypadają na poddasze. Czeka też na Ciebie zadaszony taras, przestronny salon oraz jasna kuchnia, którą będzie można urządzić na wiele sposobów. Wielkim atutem jest wielka sypialnia małżeńska, rozbudowana dodatkowo o własną łazienkę i pokaźną garderobę.

I drugi dom w stylu nowoczesnej stodoły, czyli NewHouse 758 G1

Wspominaliśmy, że domy w stylu nowoczesnej stodoły jeszcze długo cieszyć się będą popularnością? Wiemy, jak wiele osób pyta o projekty właśnie takich domów. I chcemy spełnić marzenia jak największej liczby osób. Dlatego w naszej wrześniowej promocji mamy aż dwa domy zaprojektowane w tym popularnym trendzie. Ten drugi to projekt małego domu z poddaszem NewHouse 758 G1. To projekt mniejszy od poprzedniego – jego powierzchnia to 114 m2, na co składa się 67 m2 na parterze oraz 47 m2 poddasza użytkowego. Jest to dom kameralny, kompaktowy wręcz. A na pewno przytulny.

Miła dla oka jasna elewacja w białym tynku z akcentami naturalnego drewna i grafitową stolarką. Usytuowany z tyłu salon wraz z kuchnią. Zadaszony taras i gabinet z oknami wychodzącymi na front domu. Trzy sypialnie na poddaszu, a obok domu duży garaż. To najważniejsze zalety tego uroczego domu w stylu nowoczesnej stodoły.

Teraz, gdy już wiesz, jak atrakcyjne promocje mamy dla Ciebie na początek jesieni, nie ma już mowy o tym, aby dopadło Cię przygnębienie związane z nową porą roku. Za to jest duża szansa, że ogarnie Cię radość związana z nową perspektywą zamieszkania w domu w stylu nowoczesnej stodoły.