Lipcowe promocje na projekty nowoczesnych domów

Ściana telewizyjna z biblioteczką i kominkiem projekt domu New House 790 w2

Temperatura w górę, ceny w dół: równowaga w przyrodzie musi być. Dlatego w lipcu macie gwarantowane duże rabaty na projekty domów Modern House.

Promocje to już stały element naszej architektonicznej działalności. Chcemy przyzwyczaić Was do tego, że zaglądając do naszego stale rosnącego katalogu projektów nowoczesnych domów, znajdziecie u nas nie tylko projekty, które odpowiadają Waszej estetyce, ale również są przyjazne Waszym kieszeniom. Nasze obietnice nie są gołosłowne – przygotowaliśmy dla Was krótki przewodnik po obniżkach, jakie będą obowiązywać przez pierwszy miesiąc wakacji.

Gotowi? No to zapinamy pasy, luzujemy ceny i ruszamy.

Willa z płaskim dachem i spłaszczoną ceną

New House 726 to projekt domu z płaskim dachem – no więc i my znacząco wypłaszczamy cenę, aby ten piętrowy, oszałamiający swoim pięknem dom był dla Was jeszcze bardziej przystępny. „Najważniejszą cechą New House 726 jest jego pewność siebie. Przygotowany przez nas projekt nie potrzebuje żadnych ozdób, dodatkowych elementów czy wzbogaceń, aby zwrócić na siebie Twoją uwagę. Wystarczy, że rzucisz okiem na tę wyjątkową bryłę, by w Twojej głowie pojawiła się ciekawość” – tak opisujemy projekt tej willi, której elewację tworzy połączenie białego i grafitowego tynku z łupkiem kamiennym. Informacja dotycząca promocji tego projektu ucieszy zapewne pokaźne grono klientów – to projekt, który wywołuje Wasze szczególne zainteresowanie.

Na promocję możecie liczyć także przy wyborze projektu innej piętrowej willi, czyli New House 726 w1. To budynek w śródziemnomorskim klimacie – jego elewacja utrzymana jest w ciepłych, jasnych kolorach, tak bardzo charakterystycznych dla tamtego regionu Europy.

Kosimy cenę na nowoczesną stodołę

Jeśli zamiast willi z płaskim dachem, marzycie o domu w stylu nowoczesnej stodoły, to koniecznie zwróćcie uwagę na dwa projekty: NewHouse 790 w1 oraz NewHouse 790 w2. Ta pierwsza propozycja to przemyślany do ostatniego metra kwadratowego projekt domu jednorodzinnego, po którym wszystkie inne domy w stylu nowoczesnej stodoły porównywać będziesz właśnie do projektu pracowni Modern House. Warto zaznaczyć, że największa sypialnia została przez nas wyposażona we własną łazienkę oraz garderobę. Druga rabatowa obniżka dotyczy powierzchniowo większego wariantu domu w stylu nowoczesnej stodoły.

Jeśli rozglądacie się za kameralnym i przytulnym domem, zaprojektowanym w stylu nowoczesnej stodoły, to zapraszamy do bliższego przyjrzenia się projektowi New House 758 G1 oraz jego wariantowi New House 758 G1 w1. W naszej opinii jedną z najważniejszych zalet tego domu jest wygodna aranżacja strefy dziennej oraz apartament małżeński. Ciekawym rozwiązaniem jest spory gabinet (9 m2), którego okna wychodzą na front domu. Może on pełnić również funkcje dodatkowej sypialni np. dla gości. New House 758 G1 w1 to to zachwycający dom z poddaszem użytkowym, który przyciąga nowoczesnym wnętrzem oraz unikatową stylistyką bryły i elewacji. Wyróżnia się on funkcjonalną i wygodną aranżacją wnętrza. Na poddaszu zlokalizowano tam dwie sypialnie oraz przestronną antresolę. Jedna z sypialni to typowy master bedroom z prywatną łazienką i garderobą.

Ogromna przestrzeń i jeszcze większe cięcie cen

Projekt nowoczesnego domu New House 791 to propozycja dla tych z Was, którzy cenią sobie komfort i przestrzeń. Dla tych z Was, którzy rozglądają się za nowym domem dla swojej dużej rodziny lub rodziny wielopokoleniowej. To dlatego, że Część dzienna parteru to ogromna przestrzeń o powierzchni ponad 73 m2. Na poddaszu domownicy mają do dyspozycji 3 sypialnie, każda z wyjściem na balkon. Główna sypialnia to apartament małżeński z garderobą i łazienką.

Równie satysfakcjonującą przestrzeń oraz wysoki komfort zapewnia projekt nowoczesnej willi, czyli New House 703. Nasi architekci stworzyli go z myślą o dużej rodzinie – takiej w modelu 2+3, a nawet 2+4. Ale uwaga, ta willa nie tylko nadaje się dla dużej rodziny. Dzięki temu, że jej taras ulokowany został z boku, to projekt idealnie wpasowuje się w działki z wjazdem od wschodu.

Na dwuspadowy dach cena spada na łeb na szyję

Projekt domu New House 759 należy do tego rodzaju domów, od których trudno oderwać wzrok. W tym projekcie nasza architektoniczna filozofia „less is more” widoczna jest w całej swej okazałości. Największe wrażenie robi dwuspadowy dach, który dominuje w odbiorze całej bryły. Zaletą, którą docenicie w New House 759 są 3 sypialnie, dwustanowiskowy garaż oraz znakomicie oświetlone, przestronne wnętrze.

Alternatywnym wyborem wobec New House 759 jest inny projekt nowoczesnego domu z dwuspadowym dachem, czyli New House 754 G1. Również i tutaj mamy salon wypełniony naturalnym światłem dzięki dużym przeszkleniom. Również tutaj mamy 3 przestronne sypialnie na poddaszu. Również tutaj mamy bardzo popularny styl nowoczesnej stodoły.

I na tym kończymy przegląd lipcowych rabatów. Liczymy, że nasze propozycje obniżek cen przypadną Wam do gustu. Przeglądajcie, wybierajcie i decydujcie się na nową przyszłość z Modern House.