Kobiecość rozkwita w nowoczesnym domu

Kobiecość rozkwita w nowoczesnym domu

Projekty Modern House to przede wszystkim nowoczesność. A w nowoczesnym domu nie może zabraknąć przestrzeni dla kobiecości. Kobiecości definiowanej na wiele sposobów, wszak czego jak czego, ale kobiecości nie da się zamknąć w jednym wymiarze czy opisać jedną definicją.

Można by się zdziwić: jak tu pisać o projekcie domu jednorodzinnego z perspektywy kobiecości. Wszak dom jednorodzinny – czy to parterowy, czy to z poddaszem, czy to willa, czy to w stylu nowoczesnej stodoły – ma pomieścić całą rodzinę, na którą składają się przecież różne osoby i cały wachlarz charakterów. My jednak odpowiadamy: o projektach Modern House można jak najbardziej pisać pod kątem kobiecości. Wszak nasi architekci przygotowują projekty domów, mając na uwadze konkretne osoby. Chcemy, by każda przestrzeń przynależąca do konkretnego domu miała precyzyjne zastosowanie i trafiała w gusta przyszłych mieszkańców.

Kobiecość w wersji zawodowej

Swoje miejsce do prowadzenia biznesu – przede wszystkim w wersji zdalnej – znajdą u nas wszystkie panie, które za cel stawiają sobie sukces zawodowy. W nowoczesnych projektach domów Modern House nowoczesna business woman znajdzie miejsce dla siebie. Może to być gabinet, pozwalający na skupienie się i skuteczne realizowanie kolejnych zadań z check-listy. Może to też być przestronny, zadaszony taras z pergolą, gdzie szczególnie łatwo jest oderwać wzrok od monitora i nasycić oczy zielenią własnego ogrodu. Zdrowe to i dla wzroku, i dla umysłu. Taras to również wyborne miejsce na przyjmowanie gości i prowadzenie biznesowych spotkań. Nowoczesna bryła domu, zadbane otoczenie – to wszystko zrobi niebagatelne wrażenie na rozmówcach i pomoże osiągnąć zamierzony cel.

Kobiecość w wersji designerskiej

Dla kobiet, które pasjonują się projektowaniem i lubią urządzać świat po swojemu, nowoczesne domy Modern House będą idealnym wyzwaniem. Nasi architekci tworzą domy dopracowane do perfekcji pod kątem optymalnego rozmieszczenia pomieszczeń. Korzystają przy tym z niezwykle trudnego do osiągnięcia połączenia intuicji, architektonicznej wiedzy oraz zawodowego doświadczenia. To sprawia, że życie w domach Modern House każdego dnia toczy się płynnie. Mieszkańcy już niedługo po wprowadzeniu się, czują się w naszych domach tak, jak gdyby mieszkali tam od lat.

Dzięki tak rozsądnie zaplanowanej przestrzeni, kobieta-designerka może w pełni skupić się na wystroju wnętrz, zadbaniu o szczegóły tworzące klimat całości czy nadaniu poszczególnym pomieszczeniom indywidualnego charakteru. Jej uwagi nie będzie zaprzątać źle rozplanowana przestrzeń domu, jej myśli nie będzie zaprzątać frustracja wynikająca z nielogicznego umiejscowienia kuchni, gabinetu czy spiżarni.

Dodatkowo, projekty domów Modern House inspirują. Spójrzcie chociażby na bryłę domu NewHouse 726 w1 – już samo patrzenie na wizualizację sprawia, że w naszej głowie rodzą się dziesiątki pomysłów na urządzenie wnętrza. Nie inaczej jest z pozostałymi projektami domów w naszym katalogu.

Kobiecość w wersji matczynej

Nasze nowoczesne domy są także przyjazne rodzinom. Dlatego w naszej ofercie mamy projekty domów z licznymi sypialniami dla pociech i dużą, wygodną sypialnią małżeńską. Dzieci, czy to w wieku przedszkolnym, czy to już będące nastolatkami, będą taką perspektywą zachwycone. Jeśli dodamy do tego salon z dużymi przeszkleniami, pełen naturalnego światła i mogący pomieścić całą rodzinę jednocześnie, jeśli dodamy do tego wygodną kuchnię, gdzie nikt nie będzie wchodził sobie w paradę, wreszcie – jeśli całość wzbogacimy o duży, chroniony przed słońcem taras, łatwo nam będzie sobie wyobrazić domy Modern House jako domy dla rodzin.

O kobiecości można pisać i pisać – widać to chociażby po poezji, w której od ogromu liryków, sonetów czy erotyków tworzonych pod wpływem kobiet i dla kobiet, może się zakręcić w głowie. Dlatego my poprzestaniemy na tych trzech typach, by pokazać, jak bardzo przyjazne dla kobiecości są projekty nowoczesnych domów Modern House.