Gotowe projekty
domów
Czas realizacji projektu: 1- 5 dni
Możliwość dostosowania projektu na życzenie (napisz do nas)
Energooszczędny i efektywny w eksploatacji
Kliknij w zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć dokładnie wymiary oznaczone na przekroju.
Zastanawiasz się czy projekt będzie pasował na Twoją działkę?
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie alternatywną propozycję kolorystyczną i materiałową wyglądu zewnętrznego budynku.
– to praktyczny dokument finansowy ułatwiający planowanie wydatków na budowę wymarzonego domu. Zawiera zestawienie kosztów za każdy etap budowy od robót ziemnych, poprzez prace murowe i dekarskie po wykończenie budynku.
Kosztorysy MODERN HOUSE aktualizowane są dwa razy do roku a podane koszty budowy są wartościami netto.
Kalkulacje przygotowywane są na podstawie przedmiaru robót, po zakończeniu prac nad dokumentacją techniczną. Bazujemy na cennikach SEKOCENBUD do wyceny przyjmując ceny średnie krajowe.
Wyceniamy budowę domu systemem zleconym czyli całość prac wykonywana jest przez firmy budowlane aż do stanu deweloperskiego.
Stan deweloperski obejmuje np. gładzie, podwójne malowanie ścian czy montaż drzwi wewnętrznych. Instalacje wyceniane są szacunkowo.
W kosztorysach domów MODERN HOUSE nie uwzględniamy elementów wykończeniowych na elewacji takich jak np. okładzin drewnianych, kamiennych czy płyt betonowych. Zakładamy ocieplenie ścian styropianem i wykończenie tynkiem, wiedząc, że każdy może chcieć zrealizować swój dom według odmiennych upodobań.
Kupując kosztorys otrzymujesz go w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz excel, przesyłany jest na podany w zamówieniu adres e-mail.
Kupując kosztorys otrzymujesz go w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz excel, przesyłany jest na podany w zamówieniu adres e-mail.
Pakiet korzyści PRIME
Cena: 20,00 zł
Pakiet korzyści COMFORT
Cena: 400,00 zł
Pakiet korzyści BENEFIT
Cena: 960,00 zł
Pakiet korzyści PRESTIGE
Cena: 1900,00 zł
TABLICA BUDOWY
Cena: 50,00 zł
Konsultacja z architektem wnętrz
Cena: 0,00 zł
Projekt w .pdf
Cena: 0,00 zł
Zbiornik na nieczystości (szambo)
Cena: 450,00 zł
Pompa ciepła powietrzna + ogrzewanie podłogowe
Cena: 800,00 zł
Kosztorys projektu
Cena: 450,00 zł
Dodatkowy egzemplarz projektu
Cena: 500,00 zł
Projekt dodatkowego ogrzewania podłogowego
Cena: 400,00 zł
Twoim wymarzonym domem jest przytulna, kameralna przestrzeń, która jednocześnie zachwyca nowoczesną bryłą? Właśnie z myślą o Tobie powstał projekt New House 758 G1 – kompaktowego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem. To połączenie funkcjonalności, estetyki i współczesnych rozwiązań architektonicznych.
Bryła domu wpisuje się w niezwykle popularny trend nowoczesnej stodoły, jednak z charakterystycznym, oryginalnym akcentem. Główna część budynku zwieńczona została dwuspadowym dachem, natomiast nad garażem zastosowano dach płaski, co tworzy ciekawe zróżnicowanie form i dodaje całości lekkości.
Zarówno od frontu, jak i od ogrodu, boczne ściany zostały wydłużone poza linię elewacji i połączone z dachem, tworząc zadaszenia balkonów na poddaszu. To rozwiązanie nie tylko chroni przestrzenie zewnętrzne przed deszczem i słońcem, ale stanowi również wyrazisty element kompozycyjny. Kształt utworzony przez te ściany i dach przypomina literę „P”, co nadaje domowi unikalny, nowoczesny charakter i podkreśla jego geometryczną harmonię.
Elewacja łączy biały tynk z akcentami naturalnego drewna i grafitową stolarką, tworząc spójną, ponadczasową kompozycję. Prosta forma i szlachetne materiały sprawiają, że dom doskonale wpisuje się zarówno w otoczenie miejskie, jak i podmiejskie.
Powierzchnia użytkowa projektu domu wynosi 114 m² – z czego 67 m² przypada na parter, a 47 m² na poddasze. Rozkład pomieszczeń zapewnia komfort codziennego życia dla całej rodziny.
W projekcie domu z poddaszem uwzględniono garaż jednostanowiskowy, który pomieści również rowery i sprzęt sportowy. Bezpośrednio za nim znajduje się pomieszczenie gospodarcze – idealne na narzędzia ogrodowe i inne niezbędne przedmioty.
Projekt NewHouse 758 G1 spełnia wymagania WT 2021. Zwarta bryła i prosta forma poprawiają izolacyjność cieplną budynku, a zastosowana wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) zwiększa efektywność energetyczną i komfort życia.
Nowoczesna bryła w stylu stodoły – ponadczasowa estetyka łącząca minimalizm z elegancją
Zróżnicowane dachy – dwuspadowy nad częścią mieszkalną i płaski nad garażem dodają dynamiki formie
Ciekawe akcenty architektoniczne – wysunięte ściany i dach tworzące kształt litery „P” oraz zadaszenia balkonów
Przemyślany układ pomieszczeń – funkcjonalna strefa dzienna na parterze i komfortowa strefa prywatna na poddaszu
Dwa zadaszone balkony – idealne do relaksu niezależnie od pogody
Duże przeszklenia – naturalne światło i płynne połączenie wnętrza z ogrodem
Dodatkowe pomieszczenia użytkowe – garderoba, spiżarnia, pralnia i schowek
Garaż w bryle budynku – z praktycznym pomieszczeniem gospodarczym
Kompaktowa powierzchnia użytkowa (114 m²) – optymalne wykorzystanie przestrzeni przy rozsądnych kosztach budowy
Nowoczesne rozwiązania techniczne – wentylacja mechaniczna z rekuperacją, energooszczędność zgodna z WT 2021
Możliwość personalizacji wnętrz i elewacji – projekt gotowy na indywidualne adaptacje
Jeśli zależy Ci na jeszcze lepszym dopasowaniu wnętrza do Twoich potrzeb – skorzystaj z pomocy naszych projektantów. Przygotujemy aranżację, która podkreśli nowoczesny charakter domu i maksymalnie wykorzysta jego potencjał.
Przewiń do:
Projekt domu "NewHouse 758 G1"
Powierzchnia użytkowa budynku jest to suma powierzchni użytkowych wszystkich pomieszczeń z wyłączeniem powierzchni użytkowej garażu i strychu.
Na poddaszu użytkowym oraz pod schodami — powierzchnia użytkowa liczona jest według zasady:
• w miejscach gdzie wysokość pomieszczenia jest równa lub większa niż 2,2 m powierzchnia jest liczona w 100%,
• w miejscach gdzie wysokość pomieszczenia jest równa lub większa niż 1,4 m, a mniejsza niż 2,2 m powierzchnia jest liczona jako 50%,
• poniżej wysokości pomieszczenia 1,4 m powierzchnia nie jest liczona.
W przypadku domów w zabudowie bliźniaczej lub jednorodzinnej dwulokalowej – powierzchnia użytkowa podawana jest dla jednego lokalu.
Powierzchnia garażu jest to powierzchnia podłogi tego pomieszczenia liczona po wewnętrznym obrysie ścian.
Jest to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku z wyłączeniem garażu, która mierzona jest na poziomie posadzki.
Przy obliczaniu powierzchni podłóg wysokość pomieszczeń nie ma znaczenia.
W przypadku domów w zabudowie bliźniaczej lub jednorodzinnej dwulokalowej – powierzchnia podłóg podawana jest dla jednego lokalu mieszkalnego.
Powierzchnia zabudowy to powierzchnia rzutu poziomego budynku w stanie wykończonym, wyznaczonego przez rzutowanie na powierzchnię terenu wszystkich jego krawędzi zewnętrznych.
Do powierzchni zabudowy nie wlicza się elementów drugorzędnych budynku np. tarasów, gzymsów, balkonów, loggii, okapów dachów i schodów zewnętrznych.
Powierzchnia całkowita to suma wszystkich kondygnacji podziemnych i nadziemnych, łącznie z poddaszem, tarasami, kondygnacjami magazynowymi i technicznymi
Powierzchnię całkowitą mierzy się po obrysie ścian zewnętrznych z uwzględnieniem okładzin ściennych, tynków oraz balustrad (z pominięciem ew. pogrubień styropianu, wnęk i wypustów dla celów konstrukcyjnych lub estetycznych, jeżeli nie zmieniają powierzchni netto kondygnacji).
Kubatura brutto budynku to suma kubatur brutto wszystkich kondygnacji budynku. Liczona jest jako iloczyn powierzchni całkowitej mierzonej po zewnętrznym obrysie przegród zewnętrznych i wysokości kondygnacji brutto, mierzonej między podłogą na stropie lub warstwą wyrównawczą na gruncie, a górną powierzchnią podłogi bądź warstwy osłaniającej izolację cieplną stropu nad najwyższą kondygnacją.
Do kubatury brutto budynku:
-wlicza się m.in.: kubaturę przejść, przejazdów bramowych, poddaszy nieużytkowych, loggii oraz tarasów (do wysokości balustrad);
-nie wlicza się m.in. ław i stóp fundamentowych, kanałów i studzienek instalacyjnych, zewnętrznych schodów, gzymsów, daszków i osłon oraz kominów.
Jest to odległość mierzona od poziomu terenu przed głównym wejściem budynku do kalenicy lub do najwyżej położonego punktu stropodachu łącznie z grubością izolacji cieplnej i warstwy ją osłaniającej.
Jest to suma pól powierzchni wszystkich połaci dachowych.
Powierzchnię całkowitą dachu oblicza się na podstawie wzoru: powierzchnia dachu w rzucie z góry / cosinus kąta nachylenia dachu.
Jest to odległość dolnej, poziomej krawędzi dachu do poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku.
To parametr określający najmniejszą szerokość i długość działki budowlanej, który pozwoli wybudować dany budynek na działce przy zachowaniu minimalnych odległości ścian budynku od granicy działki określonych przez Warunki techniczne.
Minimalne odległości od granicy działki:
– 4 m od granicy działki dla ścian z otworami okiennymi i drzwiowymi;
– 3 m od granicy działki dla ścian nie posiadających otworów okiennych i drzwiowych.
Twoja wiadomość została wysłana. Odezwiemy się na podane przez Ciebie dane najszybciej jak to możliwe.
W razie pytań zadzwoń na (+48) 530 488 800
Zazwyczaj potrzebujemy około 24h na przygotowanie odpowiedzi.
Możesz wysłać kolejną wiadomość za sekund.