Cóż to był za rok!

Jacek Niebieszczański, założyciel Modern House, podsumowuje dla Was pierwszy rok naszej działalności.

Ile w nim było emocji, ile ciężkiej pracy, ile niepewności… Te dwanaście miesięcy kończą się dla pracowni Modern House bardzo pozytywnie. To dla mojego nowego brandu pierwszy rok działalności, dlatego był on tak intensywny i dostarczył mnóstwa wrażeń. Jak wszyscy z Was, którzy rozpoczynają nową drogę w swoim życiu, tak i ja wraz ze swoim zespołem czuliśmy, że wraz z decyzją o założeniu Modern House czeka nas ogrom pracy, cały szereg wyzwań i że trzeba będzie dać z siebie wszystko, aby to przedsięwzięcie się powiodło. Mimo wysoko zawieszonej poprzeczki prawie wszystkie założenia udało się zrealizować.

Wiedziałem, że tak jak przy budowie domu, tak i przy budowaniu nowej marki nie można pominąć żadnego kroku. Nie można się spieszyć. Nie można iść na kompromisy z jakością. Nie można rezygnować ze swoich wysokich standardów. Dlatego przy tworzeniu Modern House wykorzystałem całe swoje doświadczenie zdobyte podczas 20 lat pracy jako architekt i właściciel pracowni architektonicznej LESS IS MORE.

Wiele czasu spędziłem na szkicowaniu wizji Modern House, by następnie sukcesywnie wcielać ją w życie. Dzięki wzorcowemu zaangażowaniu moich pracowników to, co sobie zaprojektowałem, mogło stać się rzeczywistością.

Rzeczywistością, bo nasze projekty nowoczesnych domów stają się częścią Waszego życia. Nasze projekty pozwalają spełniać Wasze marzenia i tworzą realną przestrzeń dla Was, dla Waszych rodzin. Jestem szczęśliwy, że liczba kupowanych przez Was projektów z naszego stale rosnącego katalogu zwiększa się z miesiąca na miesiąc.

Dziękuję całej społeczności skupionej wokół Modern House – tym, którzy zdecydowali się rozpocząć nowy etap swojego życia z nami, a także tym, którzy poważnie myślą, aby to u nas kupić projekt swojego wymarzonego domu. Dziękuję także mojemu zespołowi za pracę na najwyższych obrotach, za kreatywność, za sumienność i Wasz profesjonalizm.

Nie wiemy, jaki będzie 2024 rok. Ale rozpoczniemy go w bardzo dobrych nastrojach. Mamy do tego dobre fundamenty!

Od Z do A, czyli zespół na pierwszym miejscu

Nie byłoby tak udanego roku, gdyby nie ludzie Modern House. Ciężko pracowali, wykorzystując pełnię swojej eksperckiej branżowej wiedzy, by marka Modern House i nasze nowoczesne projekty zyskały Waszą aprobatę. To banał powiedzieć, że ktoś pracował ciężko. Na pewno słyszeliście tę frazę wiele razy, tyle że w Modern House ciężka, zaangażowana praca była codziennością. Nie jest tak łatwo spełnić wymogi filozofii „less is more”, będącej fundamentem naszej działalności. Nie jest też łatwo wprowadzić na wysoce konkurencyjny architektoniczny rynek ani zdobyć Waszą uwagę.

A najtrudniej jest zdobyć Wasze zaufanie i stać się Waszym towarzyszem w tej podróży, jaką jest wybór nowego domu i nowej przestrzeni do życia.

Pracowali na to nasi architekci, tworząc kolejne projekty nowoczesnych domów, odpowiadające Waszym potrzebom i spełniające Wasze marzenia. Graficy wykonywali swoją pracę, aby perfekcyjnie przedstawić Wam koncept architektów. Pracowali na to nasi konsultanci sprzedaży, odpowiadając na Wasze pytania, wyjaśniając wątpliwości i pomagając z formalnościami dotyczącymi budowy domu. Pracował na to nasz marketingowy team, dbając o to, by być jak najbliżej Was.

Nowoczesność, funkcjonalność, wygoda

Pracownia Modern House powstała po to, by dać Wam nowoczesne projekty domów. Nowoczesnych, czyli takich, które zostały stworzone do rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Takich, które będą idealnie spełniać Wasze pragnienia o nowym okresie w Waszym życiu. Nowoczesnych, czyli stworzonych przez nowocześnie myślących architektów i pełne nowoczesnych rozwiązań.

Efekty naszych prac możecie zobaczyć w katalogu projektów gotowych. Co najważniejsze, ten katalog stale się rozrasta: regularnie dodajemy nowe projekty domów parterowych i z poddaszem. Domów piętrowych i domów w stylu nowoczesnej stodoły. Domów z dachem płaskim i wielospadowym. I będą powstawać kolejne, wyjątkowe propozycje domów. Nie dałoby się już nawet zliczyć tych projektów, do których na Waszą prośbę wprowadzaliśmy poprawki, aby dopasować projekt do Waszych oczekiwań i działek.

Od niedawna możecie też skorzystać z naszego wsparcia przy projektowaniu wnętrz. Dzięki temu nasze wsparcie dla Was jest jeszcze bardziej kompleksowe.

Wsparcie 360 stopni

Skoro już mowa o tym, jak pomagamy Wam w realizacji Waszego marzenia… Ważną częścią naszych działań w ostatnich miesiącach – i czymś, co z pewnością wyróżnia nas na tle pozostałych pracowni architektonicznych – jest Akademia Modern House. To nasza inicjatywa, aby rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości. Zadbać o to, aby żadne zadane przez Was pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Pomagaliśmy Wam w social mediach i grupach Facebooka, na naszym blogu, podczas relacji live czy też w trakcie bezpośrednich rozmów. Ta najdłuższa trwała… 72 minuty!

Skala wsparcia od Modern House pokazuje, jak bardzo zależy nam na spełnieniu Waszych marzeń.

Ekipa MODERN HOUSE przy budowie

Podczas gdy Wy budowaliście swoje nowoczesne domy, nasz marketingowy team dzielnie budował… zasięgi w mediach społecznościowych. Rzeźbił teksty na bloga, nie tracąc z oczu eksperckości i jasności przekazu. Składał zdanie po zdaniu, łączył słowa z grafiką, wprawiał obrazy w ruch. A wszystko po to, by zdobyć Waszą uwagę i dać Wam jak najwięcej radości i korzyści w kontakcie z nami. Możecie znaleźć nas we wszystkich mediach społecznościowych. Możecie oglądać nas na YouTube. Nasze artykuły ukazują się w branżowej prasie. Dzięki naszej funkcjonalnej stronie możecie błyskawicznie wyszukać interesujący Was projekt.

Z partnerami łatwiej

Cieszymy się, że do współpracy z Modern House udało się nam przekonać nie tylko Was – ale również branżowych ekspertów. Dlaczego jest to dla nas tak ważne? Każde takie partnerstwo to korzyść dla Was. Zyskujecie łatwy i szybki dostęp do fachowej, nieraz specjalistycznej wiedzy. Otrzymujecie atrakcyjne, ekskluzywne rabaty. A wiadomo, że każda oszczędność w domowym budżecie podczas budowy nowego domu jest na wagę złota.

Współpracujemy z Salonem Perfekt AGD, Basenami Magiline, firmą Łupek Bogener Dachziegel, Gemelo, Fello, Blaske oraz Studiem-AW.

Dziękuję Wam za ten rok i z radością wkraczamy w kolejny!
Jacek Niebieszczańki