800+ na budowę nowego domu z Modern House

Budując nowy dom, nie da się uniknąć wydatków. Ale z pewnością można je zminimalizować i ograniczyć. Dla domowego budżetu każda oszczędność jest na wagę złota. Dlatego w Modern House oferujemy konkretne wsparcie: 800 złotych rabatu przy kupnie naszego dowolnego projektu domu.

Często mówi się, że budowa nowego domu zaczyna się od marzenia. Marzenia o wygodniejszym, przestronniejszym, bardziej przyjaznym własnym miejscu na tym świecie. Własny dom kojarzy się nam z bezpieczeństwem, a czyż nie o tym marzymy, czyż nie tego chcemy dla siebie i przede wszystkim dla własnej rodziny? Problem w tym, że same marzenia nie wystarczą do tego, aby na naszej działce stanął upragniony nowoczesny dom – jednorodzinny, parterowy, dwupoziomowy czy willa.

Decyzja o budowie nowego domu zapada z powodów bardziej przyziemnych. Powodów budżetowych. Oznacza to, że dopiero wtedy, gdy dysponujemy odpowiednimi środkami finansowymi, możemy przystąpić do spełniania naszych marzeń o nowej, nowoczesnej, komfortowej przestrzeni dla siebie i własnej rodziny. To jest bowiem oznaka odpowiedzialnej postawy. Dopiero odłożenie potrzebnej ilości gotówki gwarantuje, że budowę domu doprowadzimy do końca i w możliwie najkrótszym czasie.

Właśnie, czas.

Gromadzenie zasobów może trwać. To stwarza ryzyko, że moment wprowadzenia się do naszego nowego domu będzie się przesuwał, opóźniał, odkładał w czasie.

Na czym polega praca Modern House? Technicznie rzecz ujmując, w naszej pracowni architektonicznej tworzymy projekty nowoczesnych domów. Ale mówiąc szerzej, zadaniem Modern House jest spełnianie Waszych marzeń. Marzeń o nowym domu. Przeważnie robimy to w ten sposób, że urzeczywistniamy Waszej wizje pięknych, bezpiecznych, funkcjonalnych domów – tworząc projekty takich budynków. Wszystkie je możecie znaleźć w naszym stale rozszerzającym się katalogu gotowych projektów domów.

I chcemy, aby Wasze marzenia ziściły się jak najszybciej. Dlatego oferujemy Wam i Waszym budżetom konkretne wsparcie, które przyspieszy i ułatwi podjęcie decyzji o budowie nowoczesnego domu.

To wsparcie to 800 złotych.

Kupując dowolny projekt nowoczesnego domu od Modern House, zyskujecie 800 złotych. To bardzo konkretna kwota, którą możecie wykorzystać na bardzo konkretne rzeczy związane z budową. Na co na przykład? Spójrzcie na poniższe propozycje – każda z nich może zostać zrealizowana właśnie za 800 złotych, które Wam oferujemy:

  • wykonanie badań gruntu
  • wytyczenie prostego budynku
  • opłacenie kosztów dokumentów formalno-prawnych u architekta adaptującego.

Wszystkie wyżej wymienione działania, za które zapłacicie dzięki naszej akcji promocyjnej, przybliżą Was do momentu, w którym z kluczami w rękach staniecie pod drzwiami swojego nowego, wymarzonego domu. Oczywiście, te trzy działania są jedynie naszymi propozycjami. Z własnego doświadczenia wiemy, że tymi tematami w pierwszej kolejności zajmują się osoby rozpoczynające budowę domu. Ale równie dobrze możecie wykorzystać nasz bardzo konkretny finansowy bonus na zakupy sprzętów do domu. Choćby wybierając się do naszych przyjaciół z Salonu Perfekt AGD, gdzie znajdziecie kuchenne sprzęty wszystkich liczących się producentów. Dodatkowo, wszyscy klienci Modern House mają 10% rabatu na zakupy w Salonie Perfekt AGD.

Wspomnieliśmy o tym, że czas jest kluczowy przy budowie domu. Dlatego nie chcemy zabierać Wam już więcej czasu. Zdążyliśmy przekazać Wam kluczową informację: 800 złotych w prezencie przy zakupie naszego dowolnego projektu. Misja wykonana, teraz ruch jest po Waszej stronie.