Projekty domów otwarte na promocję

Na oścież otwieramy drzwi promocjom na projekty nowoczesnych domów Modern House. Od dziś w naszej pracowni architektonicznej znajdziecie stałe rabaty na wybrane projekty z naszej stale rosnącej biblioteki domów jednorodzinnych, parterowych, kondygnacyjnych czy willi.

Czy w życiu może być coś boleśniejszego od niemożności realizacji własnych marzeń? Czy może być coś gorszego od sytuacji, w której czujemy bezradność, zwłaszcza gdy nasze marzenie jest tuż-tuż, niemal na wyciągnięcie ręki, a my nie możemy nic z tym zrobić? Otóż to. Wiemy, że macie moc swoich marzeń. Wiemy też, że te najważniejsze są zarazem największymi – dotyczą wszak nowego domu. W Modern House tworzymy takie projekty nowoczesnych domów, aby jak najlepiej wpasowywały się w Wasze marzenia.

Ale nie chcemy, by wszystko kończyło się tylko na wpasowaniu. Wolimy, by faza marzeń przeszła w fazę realizacji. Właśnie dlatego nasza pracownia architektoniczna uruchamia stałą ofertę promocyjną. Od teraz w zakładce „Projekty domów w PROMOCJI” znajdziecie wybrane projekty domów nowoczesnych, na które obowiązywać będzie czasowy rabat. Rabat, dzięki któremu nie tylko zbliżycie się do realizacji marzeń związanych z nowym domem. To rabat, dzięki któremu uda się Wam owo marzenie dotyczące budowy domu jednorodzinnego zrealizować.

Inflacja nie zagrozi Twoim marzeniom o projekcie nowoczesnego domu

Wszyscy na własnej skórze odczuwamy rosnące koszty codziennego życia. Rekordowa inflacja, niewidziana dotąd nad Wisłą, dotyka wszystkich naszych sfer. Przychodzi nam płacić więcej, a na koniec dnia mamy zdecydowanie mniej. Na zakupach spożywczych czy szaleństwach w galerii handlowej bądź internetowym sklepie można jeszcze jakoś zaoszczędzić – na przykład rozglądając się za tańszymi odpowiednikami lub polując na sezonowe wyprzedaże. Jednak w kontekście budowy nowego domu o oszczędności już znacznie trudniej. O kosztach budowy nowoczesnego domu w 2023 roku pisaliśmy już na naszym firmowym blogu (https://modernhouse-projekty.pl/koszty-budowy-domu-w-2023-roku/).

Zdajemy sobie sprawę z galopującej inflacji. Stąd nasza propozycja rabatowa, czyli uruchomienie rabatów czasowych na wybrane projekty. Możecie znaleźć je w naszej zakładce na stronie internetowej. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zobaczycie tam Wasz wymarzony projekt domu.

Jakie projekty nowoczesnych domów znajdziecie w promocji?

Podstawowym założeniem naszej rabatowej propozycji jest to, że projekty nowoczesnych domów objęte promocją będą się zmieniać. Oznacza to, że warto jest zaglądać do nas regularnie i sprawdzać, które dziś projekty możecie zdobyć taniej. Z promocyjnej oferty Modern House skorzystają zarówno ci z Was, którzy marzą zarówno o dużym domu jednorodzinnym (np. NewHouse 718), jak i o nowoczesnym domu na wąską działkę (np. NewHouse 744). Planujemy objąć rabatem projekty domów kondygnacyjnych (np. NewHouse 790 w2) oraz willi (np. NewHouse 726).

Mówiąc wprost, przewidujemy, że w naszej ofercie promocyjnej znajdzie się każdy z domów z katalogu Modern House.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi, aktualnie obowiązującymi rabatami. I zachęcamy, aby naszą promocyjną ofertę sprawdzać regularnie.