Nowoczesne domy MODERN HOUSE dla rodzin

Nowoczesny dom parterowy dla rodziny z tarasem wypoczynkowym NewHouse 719
Projekt domu jednorodzinnego NewHouse 719

Ostatnio obchodzimy serię rodzinnych świąt: Dzień Mamy, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Przy tej okazji nie sposób nie wspomnieć, że w nowoczesnych domach Modern House każdy z członków rodziny poczuje się szczególnie komfortowo.

Przeglądając nasz stale rosnący katalog projektów domów, nie sposób nie zauważyć, że tworzymy domy rodzinne. Co tak naprawdę oznacza „rodzinność” w kontekście naszej oferty? Zainspirowani wyżej wymienionymi świętami, chcemy Wam to wytłumaczyć.

Radość w rodzinie, porządek w domu

Aby rodzina mogła czuć się beztrosko w swoim domu, musi mieć ku temu zapewnioną odpowiednią przestrzeń. Trudno byłoby wstawać każdego dnia z uśmiechem na twarzy, wiedząc, że czeka na nas zagracony dom. Trudno byłoby pogodnie szykować się do pracy, wiedząc, że w korytarzu możemy potknąć się o porozrzucane zabawki. Trudno byłoby z radością przygotowywać się na garden party, wiedząc, że przed nami długie i mozolne poszukiwanie kreacji w ciasnej szafie.

Wiedzą to też projektanci Modern House.

Dlatego każdy nasz nowoczesny projekt zawiera w sobie szereg rozwiązań, pozwalających rodzinom na optymalne zagospodarowanie własnej codzienności. Pamiętamy o garderobach – zarówno tych ogólnodostępnych, jak i lokowanych przy sypialniach. Dzięki tym pomieszczeniom łatwe jest przechowywanie ubrań nawet w dużych rodzinach. Codzienny rytuał wybierania ubrań staje się w tym momencie przyjemnością i pozwala rozwinąć skrzydła wyobraźni. Co akurat w modzie ma szczególne znaczenie.

Innego rodzaju rozwiązaniem stosowanym w nowoczesnych domach Modern House są spiżarnie, umieszczane w bezpośrednim sąsiedztwie kuchni. Czasem funkcjonalność spiżarni wzmacniana jest pomieszczeniem gospodarczym, również planowanym w obrębie kuchni. Zdarza się, że takie pomieszczenie gospodarcze można zagospodarować jako pralnię czy kotłownię. W swojej ofercie nowoczesnych domów mamy też takie projekty, które zawierają pomieszczenia gospodarcze zlokalizowane przy garażu.

Chodźmy na taras

No ale nie można całego dnia spędzić w garderobie czy choćby najlepiej wyposażonej garderobie. Czasem trzeba wyjść na zewnątrz. A im częściej, tym lepiej – zwłaszcza, gdy ma się taki duży atrakcyjnie zaaranżowany taras jak ten, który jest proponowany przez Modern House. To przestrzeń, która wreszcie pozwoli cieszyć się wspólnymi posiłkami – czy to śniadaniami, czy lunchami, czy deserami. Domy z pracowni Modern House oferują Wam zadaszone tarasy, a także tarasy z atrakcyjnym, miłym dla oka belkowaniem. Siedzący na tarasie rodzice mają także znakomity punkt widokowy do obserwacji swoich pociech, bawiących się w ogrodzie.

nowoczesny-dom-z-belkami-wokół-tarasu-modern-house-new-house-725
Taras wypoczynkowy oraz miejsce na ognisko NewHouse 725

Co ważne, tarasy, które znajdziecie w naszych projektach, nie służą tylko funkcjonalności. Poprzez ich odpowiednie, umiejętne zaprojektowanie zgodnie z naszą filozofią „Less is more”, tarasy są po prostu – piękne. Wzbogacą wygląd Waszego rodzinnego domu.

Przestrzeń dla każdego

Projektując dom jednorodzinny, nasi architekci myślą o rodzinie jako całości. A że rodzina składa się z rodziców i dzieci, z konkretnych osób – to rozkład pomieszczeń musi być dopasowany do tych osób właśnie. Dlatego nowoczesne domy Modern House zawierają w sobie zarówno przestronne, optymalnie oświetlone dzięki dużym przeszkleniom salony, jak i mniejsze, bardziej kameralne gabinety czy sypialnie. Salon połączony z jadalnią, to miejsce, gdzie zbierają się wszyscy domownicy, razem spędzają czas, rozmawiają, śmieją się.

Ale później każda z tych osób chciałaby skorzystać ze swojego czasu – skupić się na pracy. Oddać się swoim pasjom. Odpocząć. Stąd właśnie idealne do zaaranżowania na domowe biuro gabinety. Stąd także sypialnie z własnym wyjściem na taras czy balkon. Wychodzimy z założenia, że szczęśliwą rodzinę tworzą szczęśliwi domownicy. Dlatego chcemy zadbać o dobre samopoczucie każdego z nich.

Domy przyjazne rodzinnemu budżetowi

Zapanowanie nad rodzinnym budżetem wymaga nie lada umiejętności. Nie ma więc potrzeby, aby zarządzanie domem z pracowni Modern House generowało dodatkowe koszty. Stąd w naszej ofercie domów jednorodzinnych znajdziecie propozycje, które spełniają wymagania WT 2021, są energooszczędne i zostały wyposażone w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Tym samym, wydatki dotyczące Twojego nowego domu zostaną ograniczone do absolutnego minimum.

Tak oto wyobrażamy sobie rodzinny charakter nowoczesnych domów Modern House. Czy nasza wizja rodzinności pokrywa się z Twoim wyobrażeniem? Mamy nadzieję, że tak. Mamy nadzieje, że to właśnie nasze projekty staną się powodem do codziennego zadowolenia – zarówno Twojego, jak i Twoich domowników.