Akademia Modern House: pomożemy przy budowie domu!

Katalogowy projekt domu parterowego w stylu nowoczesnej stodoły o powierzchni 130 m2 Modern House NewHouse 719 w1 G2
Gotowy projekt domu NewHouse 719 w1 G2

Niektórzy we wrześniu poszli do szkoły, inni w październiku wybierają się na uniwersytet czy politechnikę. Słowem, w powietrzu czuć zapał do nauki. Dlatego i my w Modern House zapraszamy Was do naszej Akademii.

O ile najzacniejsze polskie uniwersytety liczą sobie po kilkaset lat, tak nasza Akademia otwiera się po raz pierwszy. Ale nie jesteśmy debiutantami, przeciwnie. Wykładowcami będą doświadczeni architekci oraz eksperci, którzy swoją wiedzę zdobywali przez lata. Tym bardziej warto będzie zajrzeć do Akademii Modern House, by móc skorzystać z ich sprawdzonych porad.

Wsparcie dla tych, którzy chcą zbudować dom

W jakim celu powołaliśmy Akademię Modern House? Przede wszystkim po to, aby ci z Was, którzy marzą o budowie nowego, nowoczesnego i własnego domu mogli szybciej zrealizować swoje marzenie. Szybciej i taniej. Zależy nam na tym, abyście za każdą wizytą w Akademii Modern House mogli znaleźć odpowiedź na nurtujące Was pytanie. To oczywiste, że budowa nowego domu – parterowego, dwukondygnacyjnego czy willi – niesie ze sobą wiele wyzwań. To złożony proces, z którym wcześniej zapewne nie mieliście do czynienia. Nic dziwnego, że skala całego przedsięwzięcia może Was z lekka paraliżować.

Ale nie ma co się bać – wystarczy skorzystać z wiedzy zgromadzonej w naszym nowym cyklu.

Eksperckie teksty o budowie nowoczesnego domu

Czym jest Akademia Modern House? Najlepiej wyobrazić ją sobie jako bibliotekę o wyraźnie architektonicznym zacięciu. Wszystkie dostępne tu teksty dotyczą właśnie kwestii dotyczących architektury i przez architektów napisanych. Przygotowaliśmy dla Was sześć poradników. Każdy z nich dotyczy innego zagadnienia odnoszącego się do procesu budowania domu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie artykuły w Akademii były artykułami wyczerpującymi dany temat. Po to, abyście po ich lekturze nie musieli poszukiwać kolejnych tekstów, by uzupełnić swoją wiedzę. Wychodzimy z założenia, że warto zrobić coś raz, a porządnie. Dlatego przeczytanie tekstu ma Wam dać komfort pełnego zaznajomienia się z interesującym Was tematem.

Przygotowując się do otwarcia Akademii, zrobiliśmy rozeznanie, jakie tematy dotyczące budowy nowego domu, najskuteczniej spędzają ludziom sen z powiek. I to z tymi zagadnieniami chcieliśmy zmierzyć się w pierwszej kolejności. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie tekstów, które w pełni odpowiadają na Wasze potrzeby. To tak samo jak z pracami nad nowymi projektami. Priorytetem jest zawsze zaprojektowanie takiej przestrzeni, która zapewnia komfort codziennego życia i jest dostosowana do potrzeb rodziny.

Zachęcamy Was do lektury tekstów. Zapewniamy Was, że na tym nasze wsparcie dla Was się nie kończy. Jeśli okaże się, że macie jeszcze jakieś pytania, dajcie nam znać. Z chęcią na nie odpowiemy. Albo indywidualnie, albo za pomocą rozbudowanego tekstu. Chcemy przecież, aby nasza Akademia Modern House się rozbudowywała i stanowiła dla Was wartościowe źródło wsparcia.

Zdobądź wiedzę od naszych ekspertów – teksty z Akademii MH znajdziesz poniżej!

  1. 6 kroków do własnego domu
  2. Jak dobrze wybrać projekt domu?
  3. Na czym nie warto oszczędzać podczas budowy domu?
  4. Nowoczesna elewacja domu. Jaką elewację wybrać aby nasz dom wyglądał nowocześnie?
  5. Formalności przed budową domu – kluczowe dokumenty