Kwiecień – plecień, bo przeplata…

KWIECIEŃ - PLECIEŃ, BO PRZEPLATA…

Co łączy czwarty miesiąc w roku z Modern House i nowoczesnymi projektami domów? Otóż, podobnie jak i kwiecień, tak i my lubimy różnorodność. W naszej ofercie przeplata się wiele ciekawych propozycji jednorodzinnych domów.

Szybko i nieprzewidywalnie zmieniająca się pogoda w kwietniu może budzić różne odczucia. Prawdziwy emocjonalny rollercoaster – raz się cieszymy pierwszym wiosennym słońcem, innym razem poziom frustracji z powodu kolejnych opadów deszczu czy spadku temperatury zdecydowanie rośnie. My w naszej pracowni architektonicznej Modern House oszczędzimy Wam takiej huśtawki. Chcemy wywoływać u Was wyłącznie pozytywne wrażenia. Dlatego przygotowaliśmy dla Was przeplatankę projektów nowoczesnych domów. Przeplatankę, aby nie było nudno – zaprezentujemy Wam kilka znacznie różniących się od siebie propozycji na nowy dom, aby łatwiej było Wam poznać to, co znajdziecie w katalogu Modern House.

Dom parterowy czy dwukondygnacyjny?

Modern House NewHouse 708 to wzorcowy przykład parterowego nowoczesnego domu jednorodzinnego. Każdy metr kwadratowy został tu zagospodarowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Na jednym poziomie możecie znaleźć takie pomieszczenia jak ulokowana na tyłach domu master bedroom z wyjściem na taras oraz widokiem na ogród, salon z dużymi przeszkleniami, dwie garderoby oraz dwie niezależne łazienki. Garaż co prawda jest jeden – ale pomieści dwa pojazdy.

Wzorcowym projektem, ale z drugiego końca skali jest piętrowy projekt domu NewHouse 727. Długa prosta, na której zbudowana jest była tego nowoczesnego domu przypomina w swoim kształcie literę S. W salonie oraz kuchni całą ścianę zajmują duże przeszklenia. Cechą charakterystyczną tego dwukondygnacyjnego domu są przestronne tarasy: zadaszony dolny oraz odsłonięty górny.

Dom na wąską działkę czy willa?

Do zagospodarowania macie wąską działkę o szerokości poniżej 14 metrów? Oto rozwiązanie dla Ciebie: dom NewHouse 744. Mimo swych niewielkich rozmiarów, ten dom z wielką gracją łączy wizualną atrakcyjność z komfortem życia codziennego. Architekci Modern House zadbali o to, by wnętrze tego piętrowego domu było pełne naturalnego światła. Stąd duże, umieszczone na froncie domu oraz jego tyle szyby. Poprzez to, że takie przeszklenia są na parterze, jak i na piętrze, bryła domu nabiera niebanalnego charakteru. Oprócz tarasu, projekt domu uwzględnia także dwa balkony na piętrze. Na piętrze przewidziano również trzy sypialnie, przestronną łazienkę oraz garderobę.

Zupełnie inaczej niż NewHouse 744 prezentuje się NewHouse 726. To piętrowy dom z płaskim dachem. Powierzchnia tego domu, jego bryła, elewacja – biały i grafitowy tynk połączone z łupkiem kamiennym – to wszystko sprawia, że o tym domu można śmiało mówić: willa. Na parterze przewidziano przestronny gabinet oraz dużą garderobę. Na piętrze są cztery sypialnie, każda z własnym wyjściem na zadaszony taras. Do Waszej dyspozycji będzie również spora pralnia.

Dom w stylu nowoczesnej stodoły czy klasyka?

Bez wątpienia, jednym z najgorętszych trendów w ostatnim czasie jest dom w stylu nowoczesnej stodoły. Jeśli i Was interesuje taki dom, wówczas spójrzcie na naszą propozycję. A jest nią NewHouse 790 w1. Ciekawym rozwiązaniem jest tu dyskretne, utrzymane w minimalistycznej formie belkowanie wokół domu. Uwagę zwracają panoramiczne przeszklenia, zapewniające z salonu niczym nieograniczony widok na ogród. Na piętrze tego domu utrzymanego w stylu nowoczesnej stodoły są trzy sypialnie, z których master bedroom ma własną łazienkę i garderobę.

Jeśli nad obowiązujące trendy przekładacie klasyczne rozwiązania, wówczas zwracamy Waszą uwagę na projekt NewHouse 726 w1. Elewacja tego piętrowego domu została utrzymana w ciepłych i lubianych kolorach. Przywodzą one na myśl śródziemnomorski klimat i tamtejszą architekturę. Wrażenie to potęgują kamienne zdobienia, znakomicie korespondujące z elewacją. Rozkład pomieszczeń przewidziany przez architektów Modern House również jest klasyczny: duży salon na parterze łączy się z kuchnią i może zostać przekształcony w jadalnię. Wchodząc po schodach, odnajdziemy cztery sypialnie, a każda z nich ma własne wyjście na taras.

To zaledwie kilka propozycji z bogatego – i stale rozbudowywanego – katalogu projektów nowoczesnych domów Modern House. Zachęcamy do ich samodzielnego przeglądania i poszukiwania tego rozwiązania, które spodoba się Wam najbardziej.