Buduj formę z Modern House

Budzi się wiosna, budzi się życie, natura, przyroda. I my chcemy pobudzić Was do aktywności. Dlatego 21 marca startujemy z akcją #BudujFormęzModerHouse. Przez najbliższe tygodnie chcemy podpowiadać Wam, jak zadbać o formę – swoją, swoich domowników i… swojego domu!

Forma – minimalna i piękna

Nasze credo w Modern House to „Minimalizm formy, maksimum wygody”. To nie oznacza jednak, że zaniedbujemy formę – co to, to nie. Doskonale wiemy – a Wy możecie o tym przeczytać – że minimalistyczna forma, jaką charakteryzują się projekty nowoczesnych domów Modern House to efekt naszych wieloletnich prac, studiów i doświadczenia w projektowaniu.

Dlaczego więc idziemy niejako w poprzek i zamiast dążyć do minimalizowania formy, chcemy ją rozbudowywać? Wiosenna akcja naszego biura architektonicznego to zaproszenie dla Was do upiększania formy. Dbania o nią. Udoskonalania i optymalizowania. Doskonale wiemy, jak wymagającym wyzwaniem jest w architekturze osiągnąć minimalną formę. A żeby jeszcze tę minimalną formę uczynić piękną – to już w ogóle trudność nad trudnościami.

Ruszajmy wspólnie do akcji. Gotowi?

W myśl zasady „forma sama się nie zrobi”, czas przejść do konkretów wiosennej akcji Modern House. Oto co zamierzamy robić, zachęcić Was do dbałości o formę. Będziemy rozmawiać z szerokim gronem ekspertów, którzy podpowiedzą Wam, jak zadbać o wnętrze Waszych nowych domów oraz o to, co dookoła: pergolę czy ogród. Podsuniemy Wam nowe pomysły na urządzanie Waszej wymarzonej przestrzeni. Zainspirujemy Was do wprowadzania pozytywnych zmian w Waszym otoczeniu – zmian, dzięki którym Wam i Waszym bliskim będzie żyło się lepiej.

Nasza wiosenna akcja będzie uzupełnieniem wsparcia, które oferujemy Wam w ramach naszej „Akademii Modern House”. Już teraz znajdziecie tam ogrom praktycznych porad przy budowie domu. Akcja „Buduj formę z MH” to jednak coś więcej: nie zajmujemy się procesem budowy nowoczesnego domu, a jego… urządzaniem.

No to zaczynamy!

Nieprzypadkowo z akcją „Buduj formę” ruszamy w pierwszy dzień wiosny. Wiosna przecież to ten czas, gdy wszyscy mamy w sobie najwięcej pozytywnej energii do działania. Kiedy ta moc aż w nas kipi i sami szukamy sposobu czy szansy, aby tę dobrą energię jak najlepiej wykorzystać. Dzięki naszej akcji będziecie mieli dużo sposobności, by zająć się ciekawymi rzeczami, przynoszącymi korzyść Wam, Waszym najbliższym i… Waszemu wymarzonemu domu.

Gdzie szukać naszych inspiracji? Rozglądajcie się za hashtagiem #BudujFormęzMH. To nasz znak rozpoznawczy, który będzie na naszych grafikach w mediach społecznościowych. Jeśli tylko go zobaczycie – możecie być pewni, że w ślad za nim idą treści budzące do działania.

Przemysław Zieliński, kierownik marketingu MODERN HOUSE