Urok, styl i nowoczesność: nowy projekt NewHouse 715 G2

Nowoczesny dom parterowy – NewHouse 715 G2

Regularnie poszerzamy katalog nowoczesnych domów jednorodzinnych. Dziś prezentujemy Wam NewHouse 715 G2, czyli parterowy dom w stylu nowoczesnej stodoły, który pomieści 4-5-osobową rodzinę.

Każdy nowy projekt nowoczesnego domu tworzony przez naszych architektów to nie tylko rozbudowa katalogu Modern House. Każdy taki projekt stanowi również odpowiedź na Wasze potrzeby. Prezentowana premiera projektowa, czyli NewHouse 715 G2 to więcej niż sensowna propozycja dla rodziny liczącej 4-5 osób. To właśnie z myślą o nich projektanci Modern House stworzyli projekt nowoczesnego domu, składającego się z dwóch brył połączonych stropodachem.

Komfort w nowym domu

Duża przestrzeń dostępna w projekcie domu parterowego NewHouse 715 G2 to gwarancja wysokiego komfortu codziennego życia wszystkich mieszkańców domu. Bez względu na wiek domownika, znajdzie on tutaj swój własny kąt – taki, w którym poczuje się najlepiej. A nawet i dwa kąty, bo powierzchnia tego domu to 142 m2. Skoro już skupiamy się na wygodzie mieszkania, to trzeba wspomnieć o pralni, spiżarni oraz kotłowni – pomieszczeniach, które sprawią, że łatwiej będzie uporządkować domowe sprzęty i zadbać o porządek w kuchni czy salonie.

Tym, co chyba w największej mierze przesądza o funkcjonalności naszego nowego projektu to fakt, że wszystkie pomieszczenia dla domowników znajdują się na jednym poziomie. Tym samym, projekt domu NewHouse 715 G2 będzie przyjazną przestrzenią nie tylko dla dużej rodziny, ale również dla rodziny mieszkającej z osobą niepełnosprawną czy seniorem.

Nowoczesny styl, który urzeka

Ale NewHouse 715 G2 to nie tylko komfort. To również znakomity styl, będący znakiem rozpoznawczym architektów Modern House. Bryła to tzw. nowoczesna stodoła, charakteryzująca się prostotą i minimalistyczną elegancją. W salonie uwagę zwraca wysoki sufit i cała przeszklona ściana, przez co całe pomieszczenie wydaje się jeszcze bardziej przestronne. Ten nowoczesny dom dopracowany jest do najdrobniejszych szczegółów: wystarczy przyjrzeć się drewnianym detalom, mocno kontrastującym z minimalistycznymi liniami. Ten duet z kolei znakomicie współgra z dużymi oknami.

Oszczędności domowego budżetu

Został nam do omówienia jeszcze jeden element. Skoro naszą nowość zatytułowaliśmy: „urok, styl i nowoczesność”, to musimy teraz przytoczyć kilka słów o nowoczesności właśnie. Sprowadza się ona do kluczowego ostatnio pojęcia: energooszczędności. Dzięki temu, że NewHouse 715 G2 został wyposażony w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła i ma doskonale ocieplone przegrody (ściany, podłogę i strop) to można być spokojnym o wysokość rachunków za ogrzewanie.

Mamy nadzieję, że nasza nowość w katalogu domów nowoczesnych przypadnie Wam do gustu. Zachęcamy do zapoznania się z nią, zwłaszcza jeśli myślicie o nowym miejscu do zamieszkania dla Waszej dużej rodziny.