Dlaczego warto kupić projekt domu bezpośrednio w Modern House

Jest kilka sposobów na kupno projektu nowoczesnego domu Modern House. Ale bez wątpienia najlepsza opcja dla Ciebie to kupno bezpośrednio u nas. Zyskujesz przy tym długą listę korzyści. Jakich? Piszemy o nich w tekście.

Projekty nowoczesnych domów z naszej pracowni są dostępne w wielu miejscach. To przede wszystkim serwisy internetowe naszych partnerów, z którymi współpracujemy. Jest więc całkiem spora szansa, że przeszukując internet pod kątem projektu nowoczesnego domu, wymarzonego przez Ciebie i Twoją rodzinę, znajdziesz nasze propozycje w popularnych portalach poświęconych architekturze.

My jednak zachęcamy, aby finalną decyzję i sam zakup zrealizować na naszej stronie www. Tylko wtedy zyskujesz wachlarz bonusów, których nie zaoferuje Ci nikt poza Modern House.

Projekt domu do 100 m2, 3 sypialnie, duże przeszklenia, gotowy projekt domu Modern House NewHouse 752
Nowoczesny projekt małego domu z poddaszem użytkowym NewHouse 752

Wszystko zaczyna się od pierwszego kontaktu

Nasz dział sprzedaży to coś więcej. To zespół doświadczonych ekspertów, który podpowie, doradzi i odpowie na każde Twoje pytanie. Decydując się na zakup projektu właśnie u nas, możesz liczyć na bezpłatny dobór projektu oraz darmowe doradztwo projektowe. Chcesz wiedzieć, jaki dom najlepiej pasuje na Twoją działkę? Odpowiemy. Chcesz poznać wszystkie zalety domów z dachami wielospadowymi? Opowiemy Ci o nich. Ciekawi Cię popularność domu w stylu nowoczesnej stodoły? Przybliżymy Ci ten fenomen. A dokładniej, zrobi to nasz dział sprzedaży.

Weryfikacja dokumentów

Kolejnym obszarem wsparcia to darmowe sprawdzenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego oraz Warunków Zabudowy pod kątem zgodności ich z projektem Twojego wymarzonego nowego domu. Powiemy Ci wprost, czy wybrany przez Ciebie projekt można zbudować na Twojej działce. A jeśli nie będzie można, zaproponujemy kolejne rozwiązania.

Przygotujemy dla Ciebie również – za darmo! – wstępne usytuowanie domu na działce. Da Ci to jeszcze lepszą kontrolę w procesie projektowania przyszłości dla Ciebie oraz Twojej rodziny.

Wprowadzamy zmiany, dajemy rabaty

Może okazać się, że do wybranego przez Ciebie projektu trzeba będzie wprowadzić zmiany. Taka informacja może być dla Ciebie stresująca: chyba że kupujesz projekt właśnie bezpośrednio w Modern House. Dla nas priorytetem jest Twoje poczucie komfortu. Stąd pomożemy we wprowadzeniu niezbędnych modyfikacji po to, aby postawienie nowoczesnego domu na Twojej działce było możliwe. Takiego wsparcia nie otrzymasz nigdzie indziej.

Także u nas masz szansę na negocjowanie lepszej ceny na kupno wymarzonego przez siebie projektu. Być może wiesz już o naszych regularnych promocjach – w ciągu roku wprowadzamy wiele obniżek na poszczególne projekty. Przyznajemy również rabaty przy kupnie większej liczbie projektów.

Silne grono partnerów

Rabaty mają u nas jeszcze jedno znaczenie. To za sprawą dużego grona naszych partnerów – firm, które zapewnią Ci konkretne, odczuwalne dla Twojego domowego budżetu zniżki na zakup ich produktów. W Salonie Perfekt AGD kupisz taniej wyposażenie premium do swojej kuchni, Gemelo oferuje Ci zniżki na zakup m.in. okien, drzwi i bram garażowych, a SCU Klinkier to rabat na ręcznie formowane cegły. Czyli coś, co przyda Ci się do elewacji naszych domów BrickHouse. Jest jeszcze Fello! Z hasłem „MODERN HOUSE” otrzymasz 5% zniżki na cały ich asortyment: belki, pergole, ogrodzenia i balustrady. Niezależnie od tego, czy pragniesz spektakularnego belkowania nad tarasem, eleganckiej pergoli, czy subtelnych ozdób w strefie wejściowej, dzięki naszej współpracy Twoje marzenia mogą się spełnić. A to tylko początek naszej listy partnerów, którzy pomogą Ci przy budowie Twojego domu.

Wsparcie do samego końca

Projekt nowoczesnego domu – wybrany przez Ciebie, z naniesionymi zmianami – wysyłamy do Ciebie najszybciej jak się da. Na tym nasza współpraca się nie kończy. Jesteśmy z Tobą do końca, oferując Ci wsparcie posprzedażowe. Chcemy mieć poczucie, że Twoja przygoda z budową nowoczesnego domu Modern House będzie miała szczęśliwe zakończenie. A my chcemy mieć w tym swój udział. Takie wsparcie to również coś, czego nie dostaniesz nigdzie indziej.

Podsumowując, zakup projektu bezpośrednio w Modern House daje Ci takie korzyści:

  • bezpłatny dobór projektu;
  • darmowe doradztwo projektowe;
  • sprawdzenie zgodności projektu z MPZP/WZ;
  • darmowe wstępne usytuowanie domu na działce;
  • możliwość wprowadzenia zmian w projekcie;
  • rabaty od szerokiego grona partnerów;
  • możliwość negocjacji ceny;
  • indywidualne oferty cenowe przy większych zamówieniach
  • szybka i darmowa wysyłka projektu;
  • pomoc posprzedażowa na każdym etapie budowy.
Przemysław Zieliński, kierownik marketingu MODERN HOUSE