Ty pytasz, my odpowiadamy: o projektach domów wiemy wszystko

Budowa domu to coś znacznie więcej niż tylko kupno gotowego projektu. Zanim uda Ci się wprowadzić do wymarzonego domu, minie trochę czasu. Niewykluczone, że pojawią się pewne wątpliwości czy pytania. Na szczęście jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 🙂

Katalogowy projekt domu parterowego o powierzchni 140 m2, wysoki sufit nad salonem, dla rodziny 2+3, projekt Modern House NewHouse 715 G2
Projekt domu w stylu stodoły NewHouse 715 G2

Jeśli pomyśleć nad tym uważnie, to stawianie własnego domu jest tak właściwie niekończącym się odpowiadaniem sobie na dziesiątki pytań. Pytań, które wydają się nie mieć końca i z którymi mierzyć trzeba się nieustannie. Już sama decyzja o tym, że chcemy wybudować nowoczesny dom, dom parterowy czy willę wymaga odpowiedzi na pytanie: czy właśnie tego chcemy? Następnie odpowiadamy sobie na pytania dotyczące kształtu przyszłego domu. Czy chcemy dom parterowy? Może piętrowy? A może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i na działce postawić willę? Jeśli nie willa, to może pójść w kierunku domu w stylu nowoczesnej stodoły?

Ileż pytań już na tym etapie… A przecież potem nie jest łatwiej. Pytania o działkę, o dostosowanie projektu, o zgody, o materiały, o ekipę, o przepisy i prawo. W głowie może się zakręcić, a co gorsza, może przejść ochota na budowę domu. I to, co kiedyś było przepięknym marzeniem o cudownej przyszłości – stało się upiornym koszmarem o drodze najeżonej przeszkodami.

Znamy odpowiedzi na pytania o budowę domu

Pracownia architektoniczna Modern House powstała po to, aby Wasze budowlane marzenia się spełniały. Nie tylko projektujemy nowoczesne domy, o których marzycie, ale też chcemy być tymi, którzy pomagają Wam w tym niełatwym procesie budowania własnej przestrzeni. Stąd wiele naszych inicjatyw (choćby Akademia Modern House), które dalece wykraczają poza typową ofertę przeciętnego biura architektonicznego. Bo nie chcemy być przeciętni. Ani my, ani nasze domy. Projektujemy przecież dla nieprzeciętnego klienta – czyli Ciebie.

Dlatego nasi eksperci od dziś będą regularnie odpowiadać na pytania Twoje i wszystkich pozostałych osób, które planują budowę domu. W naszych mediach społecznościowych, czyli na Facebooku ( (2) Facebook) oraz Instagramie (https://www.instagram.com/modernhouse_projekty) znajdziesz porady i podpowiedzi przedstawicieli pracowni Modern House. Mierzą się oni z pytaniami, które spędzają sen z powiek wszystkim tym, którzy planują budowę domu lub już ją rozpoczęli.

Jeśli i Ty masz coś, co nie daje Ci spokoju i zależy Ci na znalezieniu odpowiedzi, na wskazaniu Ci kierunku, w którym powinieneś zmierzać ze swoim wyzwaniem – daj nam znać. Wyślij maila, zaczep na Facebooku lub Instagramie, zostaw swoje pytanie na naszej grupie facebookowej.

Zajmiemy się Twoimi troskami. Ty pytasz, my odpowiadamy 😉