Realne oszczędności przy zakupie projektów nowoczesnych domów

Wszyscy wiemy, że budowa nowego domu musi kosztować. Warto zatem wiedzieć, że w Modern House kupno projektu nowoczesnego domu wiąże się z dużymi rabatami. Tak już mamy, że chcemy Wam pomóc na starcie.

Najgorsze, co może spotkać każdego marzyciela, to zderzyć się ze ścianą. I wybić sobie z głowy wszystkie swoje pragnienia, wizje czy śmiałe zamiary, które chciało się zrealizować. Gdy do takiej sytuacji dochodzi na samym początku naszych starań, to zazwyczaj skutek jest jeden. Porzucamy wszelkie próby spełnienia marzeń. Odpuszczamy. Rezygnujemy, często już definitywnie.

Tak właśnie może się stać, gdy marząc o nowym domu, siadamy nad budżetowaniem całego procesu. Odpalamy arkusz kalkulacyjny w Excelu, wpisujemy kolejne pozycje kosztorysu, sumujemy je i… robi się nam czarno przed oczami. Łapiemy się za głowę i pytamy się: „dlaczego budowa nowego domu musi tyle kosztować?” A gdy jeszcze dojdziemy do konkluzji, że nasze rodzinne oszczędności nie udźwigną tego ciężaru, to już w ogóle katastrofa.

Na szczęście jest Modern House ze swoimi promocjami na projekty nowoczesnych domów.

Oszczędzaj przy zakupie projektów Modern House

Regularnie rozbudowujemy katalog projektów Modern House. Już dziś znajdziecie tam szeroki wachlarz propozycji. Nasi architekci przygotowali m.in. domy w stylu nowoczesnej stodoły, kameralne domy o powierzchni do 100 m2, jak i domy duże z powierzchnią powyżej 200 m2. Uwzględniając Wasze potrzeby, tworzymy kolejne projekty nowoczesnych domów. Po to, aby spełniać Wasze marzenia, nawet te najbardziej indywidualne.

Ale oprócz nowych propozycji projektowych, w katalogu Modern House równie istotną rolę odgrywają promocje. Tak samo jak regularnie umieszczamy propozycje kolejnych nowości, tak samo dbamy o premierowe rabaty i promocje. Jak to działa?

Strefa wypoczynkowa z klimatycznym oświetleniem, katalogowy projekt nowoczesnej stodoły NewHouse 759

Gdzie szukać promocji na projekty nowoczesnych domów?

Żeby nie być gołosłownym, wskażemy Wam teraz, gdzie możecie dowiedzieć się o aktualnych obniżkach dotyczących projektów domów. A warto być z tymi rabatami na bieżąco – wszak możecie tylko na tym skorzystać. Dosłownie: zaoszczędzone pieniądze będziecie mogli przeznaczyć na spłatę pozostałych pozycji w Waszych budżecie dotyczącym budowy nowego domu.

Zaglądajcie na nasze media społecznościowe. To tam najszybciej trafiają informacje o promocjach. Ba, to właśnie tam (https://www.facebook.com/modernhouseprojekty) publikowane są zapowiedzi takich rabatów. Macie więc szanse z wyprzedzeniem dowiedzieć się o akcjach rabatowych szykowanych przez Modern House.

Kolejnym miejscem, w którym na bieżąco dzielimy się z Wami promocjami na projekty nowoczesnych domów, jest nasza strona internetowa. Przygotowaliśmy specjalną zakładkę (https://modernhouse-projekty.pl/kategoria-produktu/projekty/projekty-domow-w-promocji/), do której trafiają wszystkie projekty domów objętych specjalną, mocno obniżoną ceną.

Niskie ceny projektów domów, by spełniać Wasze marzenia

Co ważne, przyjęta przez nas strategia zakłada, że w każdej chwili możecie znaleźć u nas projekty nowoczesnych domów z promocyjną ceną. Co to oznacza dla Was? Z perspektywy osoby planującej budowę domu kluczowe są dwa wnioski. Po pierwsze, decydując się na współpracę z Modern House i zakup projektu właśnie u nas, nie musicie wyczekiwać jakichś okazjonalnych akcji promocyjnych. U nas promocje trwają cały czas. Po drugie, dzięki temu, że nasze promocje rotują i zmieniają się na bieżąco, możecie liczyć, że i Wasz wymarzony projekt nowoczesnego domu doczeka się obniżonej ceny.

A Wy doczekacie się spełnienia swoich marzeń o zamieszkaniu w nowym, pięknym domu.

Przemysław Zieliński, kierownik marketingu MODERN HOUSE