Projekt nowoczesnego domu kupuj bezpośrednio w Modern House

Projekty nowoczesnych domów z pracowni Modern House można znaleźć w wielu sklepach czy serwisach internetowych. To znakomite wieści. Ale najbardziej korzystny jest zakup Twojego wymarzonego projektu bezpośrednio w Modern House. Dlaczego?

Ludzie lubią chodzić na skróty – im szybciej można dojść do celu, tym lepiej. To logiczne, nieprawdaż? Podobnie jest z procesem zakupowym. Im krócej trwa, tym lepiej dla kupującego. Stąd warto zastanowić się, czy sami tak właśnie postępujemy decydując się na zakup projektu domu. W przypadku naszej pracowni architektonicznej Modern House, kupno projektu dowolnego domu z naszego katalogu niesie ze sobą szereg korzyści. Takich korzyści, których nie zapewni Ci żaden z pośredników, specjalizujących się w sprzedaży projektów domów.

Projekt willi w stylu nowoczesnej stodoły Modern House NewHouse 706
Projekt nowoczesnego domu w stylu stodoły Modern House NewHouse 706

Frontem do klienta, czyli wzorcowe wsparcie przy kupnie projektu

Być może już zauważyliście, że ogromna wagę przykładamy nie tylko do tego, aby projekty naszych domów wyglądały zjawiskowo, były nowoczesne i wyróżniały się na tle innych dostępnych projektów (https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=g7otG35dBYk). Równie istotne jest dla nas sprawienie, abyś Ty oraz wszyscy pozostali klienci poczuli się otoczeni merytoryczną, profesjonalną opieką. W Modern House, nieustannie dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług w dziedzinie projektowania domów oraz obsługi klienta. Nasza firma skupia najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Nasi doradcy służą fachowym wsparciem na każdym etapie procesu wyboru projektu. Znają się na technicznych detalach, przepisach budowlanych i są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania klientów.

Na naszym blogu znajdziecie pokaźną (i stale rosnącą) kolekcję tekstów poradnikowych. W mediach społecznościowych prowadzimy też „Akademię Modern House”, w której odpowiadamy na pytania naszych klientów lub innych osób zainteresowanych zakupem projektu w Modern House.

I to właśnie takie merytoryczne wsparcie zapewnimy Ci przy bezpośrednim zakupie projektu. Chcemy wesprzeć Cię naszą wiedzą, ale to nie wszystko. Dzięki nam zaoszczędzisz także czas oraz pieniądze. A nie trzeba przekonywać, jak cenne są oba zasoby na etapie przeprowadzki do nowego domu. Co więc oferujemy?

Długa lista zalet

Przede wszystkim, możesz liczyć na fachową pomoc w doborze projektu do działki. Jest to proces, którego niuansów nie musisz znać. My, jako architekci oraz specjaliści orientujący się w obowiązujących przepisach podpowiemy, jaki projekt będzie najodpowiedniejszy do działki, którą posiadasz i na której chcesz postawić swój wymarzony dom. Kolejnym etapem wsparcia zapewnianego przez Modern House jest analiza miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego czy warunków zabudowy. Znajomość obu dokumentów jest kluczowa, by wiedzieć, czy i ewentualnie jakie zmiany należy wprowadzić do wybranego przez Ciebie projektu. Tylko wtedy ma się pewność, że Twój przyszły dom – jednorodzinny, parterowy czy willa – będzie spełniał wszystkie stawiane przed Tobą wymagania.

Nasi architekci zaproponują Ci także wstępne usytuowanie projektu na działce – oczywiście, zgodnie z obowiązującymi zapisami planu zagospodarowania czy warunkami zabudowy. Na tym lista prezentów się nie kończy. By jeszcze bardziej ułatwić Ci podjęcie decyzji odnośnie finalnego kształtu tak mocno upragnionego przez Ciebie i Twoją rodzinę domu, możemy przygotować dla Was alternatywne wizualizacje elewacji. Będziecie mogli przekonać się, jak Wasz przyszły dom prezentuje się w różnych wariantach.

A propos wariantów – decydując się na kupno projektu domu (także tego w stylu nowoczesnej stodoły) bezpośrednio od Modern House, możesz poprosić naszych architektów o wprowadzenie pożądanych zmian do wybranego przez Ciebie projektu. A ponieważ tak się składa, że to nasi architekci są autorami każdego projektu Modern House, to są oni najlepszymi pod słońcem ludźmi do wprowadzania zmian w swoich projektach. Po prostu wiedzą oni o nich wszystko 🙂

Ale to nie koniec!

Gdy wszystko będzie już ustalone, uzgodnione, zaakceptowane – to nawet wtedy nasze wsparcie się nie kończy. Nie zapomnimy o Tobie i jeśli będzie trzeba, zaoferujemy Ci posprzedażową opiekę w Twojej dalszej podróży w kierunku nowego domu. Jeśli okaże się, że potrzebna jest Ci pomoc w trakcie adaptacji projektu lub podczas samej budowy domu, odezwij się do nas. Jest bardzo duża szansa, że zespół Modern House będzie znał odpowiedź na stojące przed Tobą pytania (https://modernhouse-projekty.pl/ty-pytasz-my-odpowiadamy-o-projektach-domow-wiemy-wszystko/) i pomoże Ci uporać się z wyzwaniami, które opóźniają moment wprowadzenia się do domu kondygnacyjnego, w stylu nowoczesnej stodoły, willi czy domu z płaskim dachem.

Wreszcie, swoje trzy grosze wsparcia dorzucą partnerzy Modern House. Tylko kupno projektu bezpośrednio w naszej pracowni zagwarantuje Ci dostęp do rabatów i promocji. Dzięki temu łatwiej i taniej będzie Ci się urządzić w nowym domu.

Otrzymasz m.in.:

Przemysław Zieliński, kierownik marketingu MODERN HOUSE