Oszczędzaj energię z MODERN HOUSE

Oszczędzać można wiele rzeczy i na wiele sposobów. Wiemy o tym bardzo dobrze w Modern House. Możliwości oszczędzania z nami jest bowiem całkiem sporo – zwłaszcza jak na fakt, że naszym głównym obszarem działalności jest projektowanie nowoczesnych domów.

Temat oszczędności jest nam doskonale znany. Pisaliśmy już o tym, jak pomożemy zaoszczędzić Wam czas oraz pieniądze. Teraz przyszedł czas na to, aby podpowiedzieć Wam, że kupno nowoczesnego projektu w Modern House to także oszczędność… energii. Zaskoczeni takim doborem tematu? I dobrze.

Energooszczędny projekt domu z poddaszem Brick House 104

Energooszczędne projekty w Modern House

Temat oszczędzania energii jest zawsze tematem, która przykuwa uwagę. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy domowe budżety wszystkich nas są szczególnie obciążone rachunkami za większe zużycie energii. Dlatego warto zaznaczyć, że z szerokiego katalogu projektów nowoczesnych domów Modern House , można wybrać te projekty, które są projektami energooszczędnymi. Nasi architekci przygotowali dla Was takie propozycje, które spełniają obowiązujące, eksperckie kryteria. To nie jest tak, że ktoś w Modern House powie: „ten dom w stylu nowoczesnej stodoły stanie się domem energooszczędnym”. Nie, nie. O tym, czy konkretny projekt zasłuży na miano projektu energooszczędnego decydują wyśrubowane przepisy warunków Technicznych. Dopiero spełnienie ich – a uwierzcie, są to surowe normy ustalone przez międzynarodowe stowarzyszenia – gwarantuje, że dany projekt rzeczywiście zapewnia Wam oszczędność. Takie oszczędności, które poczujecie przy comiesięcznym płaceniu rachunków.

I uwaga, takich przyjaznych Waszym budżetom domów będzie w ofercie Modern House coraz więcej. Zachęcamy do przeglądania naszego katalogu z zapałem – bo akurat na tej czynności energii oszczędzać nie musicie.

Nowoczesny, energooszczędny projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły – NewHouse 706

Zachowajcie swoją energię

Ale na energooszczędnych projektach nowoczesnych domów nie wyczerpuje się u nas temat oszczędzania energii. Nie tylko do projektowania domów podchodzimy w nowoczesny sposób. Równie nowocześnie chcemy współpracować z Wami. Dlatego nasza pracownia architektoniczna Modern House oferuje Wam nie tylko szeroki zestaw domów w stylu nowoczesnej stodoły, domów parterowych, domów piętrowych, domów z wejściem od południa czy też domów o zróżnicowanym metrażu.

Modern House oferuje Wam też kompleksowe wsparcie merytoryczne, dzięki któremu po prostu łatwiej i szybciej uda się Wam zbudować Wasz wymarzony dom. Na czym polega owo wsparcie? Nasi eksperci dzielą się z Wami swoją wiedzą za pomocą eksperckich, praktycznych tekstów publikowanych na firmowym blogu oraz w mediach społecznościowych (https://www.facebook.com/modernhouseprojekty). Wzorcowym przykładem takiego dzielenia się wiedzą jest Akademia Modern House. To cykl, w którym regularnie odpowiadamy na Wasze pytania dotyczące budowy domu.

Mając nas do dyspozycji, nie musicie już błądzić po zakamarkach Internetu, przeczesywać fora czy dołączać do kolejnych grup na Facebooku. Cała wiedza, jakiej potrzebujecie, czeka na Was właśnie u nas. A skoro czeka, to wystarczy do niej przyjść i skorzystać. Do czego Was serdecznie zachęcamy.