Realizacja projektu domu NewHouse 707

Wizja posiadania własnego domu często kształtuje nasze życzenia i plany na przyszłość. Jednakże, zanim marzenia te stają się rzeczywistością, wymagają ogromnej ilości pracy, zaangażowania i determinacji. W tym artykule opowiadamy o domu pani Joanny, która spełniła swoje domowe marzenie dzięki realizacji projektu MODERN HOUSE. Ciekawi Cię, na który projekt New House się zdecydowała? Przeczytaj krótką rozmowę, która z pewnością zainspiruje Cię do realizacji własnych marzeń o posiadaniu domu.

Rozmowa z właścicielką domu – realizacja projektu domu NewHouse 707

Pani Joanno, to właśnie New House 707 – nasz kultowy projekt domu z poddaszem –  stał się u Pani prawdziwym źródłem satysfakcji i radości. Proszę powiedzieć, dlaczego akurat ten projekt domu?

Przy poszukiwaniach idealnego projektu domu w pierwszej kolejności patrzyliśmy na ilość pomieszczeń, której potrzebowaliśmy. To właśnie ten projekt z kolekcji MH spełnił nasze oczekiwania pod tym względem. Po drugie zachwyciła nas jego bryła, która w mojej ocenie jest po prostu genialna! Od dawna przeglądaliśmy projekty, które mają swój wyróżnik, są niebanalne… Tutaj ten efekt robią opaska i belki, które dodają charakteru całej budowli. Nie chcieliśmy klasycznie wyglądającego domu, a New House 707 ma w sobie właśnie „to coś”.

Miło mi słyszeć, że to właśnie te wyróżniki zwróciły Państwa uwagę. W każdej koncepcji staramy się przemycić coś nowego, śmiałego. Czy w wybranym projekcie zostały wprowadzone jakieś zmiany?

Tak, jest kilka zmian, które wprowadziliśmy. I na tym etapie – czyli mieszkając już pół roku – myślę, że to była bardzo dobra decyzja.

Z tylnego tarasu (obok pokoju i łazienki na dole) zrobiliśmy dodatkowe pomieszczenie. Niestety stało się to kosztem okna w łazience, ale w dłuższej perspektywie możemy ocenić, że jest to dla nas super zmiana i korzystamy z tej dodatkowej przestrzeni.

W miejscu łazienki na górze zaaranżowaliśmy siłownię, a łazienkę przenieśliśmy do pomieszczenia nad garażem.

Dodatkowo zrezygnowaliśmy z jednego stałego okna w salonie.

Własna wizja jest kluczowa przy tworzeniu idealnej domowej przestrzeni i cieszy mnie takie otwarte podejście do naszych gotowych projektów. Pani Joanno, czy od początku mieliście plan na aranżację własnego domu? Skąd czerpali Państwo inspiracje wnętrzarskie?

Od początku chcieliśmy zaaranżować dom w tonacjach ciepłych, przytulnych. Bardzo dużo pomysłów zaczerpnęliśmy z wizualizacji pomieszczeń, które były w projekcie. Dodatkowo inspiracji szukaliśmy oczywiście w Internecie. Mieliśmy jasno wytyczony obraz i nie korzystaliśmy z pomocy firm zewnętrznych. Wszystko to nasza wizja i nasz pomysł.

NewHouse 707 fot. Joanna Tutka

I wygląda to świetnie, gratuluję! Mieszkają już Państwo w wymarzonym domu pół roku – jaki element układu okazał się najbardziej praktyczny w codziennym życiu?

Myślę, że najbardziej praktycznym pomieszczeniem jest bardzo przestronny salon z jadalnią i kuchnią. To najbardziej praktyczny elementem układu naszego domu, który stanowi  centralne miejsce, gdzie spędzamy wiele czasu razem jako rodzina, jak i również gościmy przyjaciół. Uwielbiamy to miejsce, szczególnie kiedy wpada nam piękne światło przez okna w salonie.

A czy ma Pani swój ulubiony element/ulubione miejsce w domu?

Oczywiście! Jest to sypialnia połączona z łazienką i garderobą – bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które daje maksimum prywatności. Dodatkowo muszę tu wspomnieć o spiżarni przy kuchni, która była dla mnie priorytetem. Pozwala mi ona na przechowywanie żywności, zapasów czy małych sprzętów kuchennych w jednym miejscu, co ułatwia utrzymanie porządku i ładu, unikając zagraconych półek i szafek. Wpływa to pozytywnie na estetykę wnętrza, co było dla mnie niezwykle ważne. To naprawdę nieocenione miejsce w moim domu, które uwielbiam.

Pani Joanno, bardzo dziękuję za ten krótki wywiad i oprowadzenie nas po własnym New House 707. Na koniec mam ostatnie pytanie… Jak się mieszka we własnym Modern House?

Cudownie! Jest to dom z piękną bryłą, przestronnym wnętrzem i pięknym tarasem. Stale słyszymy od naszych przyjaciół i znajomych, że mamy tak przytulny dom, że sami by chcieli w takim mieszkać. I to chyba jest najlepszy komplement. 🙂

To inspirująca historia udanej realizacji snów o własnym domu i dowód na to, że wybór odpowiedniego projektu może przekształcić te marzenia w rzeczywistość. W naszej kolekcji nowoczesnych projektów z pewnością znajdziesz ten jedyny. Kto wie, może po lekturze tego krótkiego artykułu to właśnie New House 707 będzie Twoim wyborem? Sprawdź dlaczego warto!

NEW HOUSE 707 – projekt nowoczesnego domu dla nowoczesnej rodziny

New House 707 to projekt o nowoczesnym i atrakcyjnym designie. Charakteryzuje go prostota linii, minimalistyczne formy i staranne wykończenie. Taki styl jest nie tylko estetyczny, ale także ponadczasowy.

Na czym nie warto oszczędzać podczas budowy domu
Gotowy projekt domu New House 707

Mówi się, że obraz jest wart tysiąca słów… Projekty MODERN HOUSE mówią same za siebie swoimi dopracowanymi wizualizacjami. Skupiamy się na harmonii między formą, a funkcją, aby Twój nowy dom nie tylko zachwycał swoim wyglądem, ale również zapewniał maksymalny komfort codziennego użytkowania. Co niezwykle istotne, aranżacja pomieszczeń w tym nowoczesnym domu uwzględnia współczesne potrzeby mieszkańców. Liczy się tu funkcjonalność i dostosowanie wnętrz do stylu życia domowników. Przemyślane rozwiązania dotyczące rozkładu pomieszczeń, przechowywania, a także przestrzeni wspólnych i prywatnych, sprawiają, że mieszkanie w New House 707 jest po prostu wygodne. Spójrz tylko na rozkład pomieszczeń parteru i poddasza.

Ten nowoczesny dom jest wyrazem prestiżu i dobrego gustu. Stworzony w pracowni MODERN HOUSE kojarzony jest z wysoką jakością i dbałością o detale, co szczególnie docenią osoby stawiające na estetykę i komfort.

Twój nowy dom – Twój projekt MODERN HOUSE

Myślisz o domu, który będzie idealnie odpowiadać Twoim potrzebom i stylowi życia? Z MODERN HOUSE Twoje wizje staną się rzeczywistością, a współpracując z nami możesz mieć pewność, że Twój nowy dom będzie miejscem, w którym poczujesz się naprawdę komfortowo i szczęśliwie. Bo MH to nie tylko koncepcje projektowe. To nowoczesne przestrzenie, w których Twoja rodzina będzie spełniać marzenia i cieszyć się życiem.

Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w każdym kroku budowlanej drogi i zapewnić Ci dom, który będziesz kochać. Skontaktuj się z naszym doradcą i wybierz gotowy projekt domu MODERN HOUSE.