Konsultacja z architektem wnętrz

Darmowa konsultacja z architektem wnętrz

Nim wejdziesz do swojego nowego, nowoczesnego domu i w pełni poczujesz, że wreszcie jesteś u siebie – trzeba zadbać o zaprojektowanie wnętrz, Twoich wnętrz. Dopiero wtedy, gdy wszystkie pomieszczenia zostaną urządzone w oparciu o profesjonalny, estetyczny i funkcjonalny projekt, będzie można zachwycić się urokiem salonu, przytulnością sypialni czy wygodną kuchnią.

Nasze wsparcie dla Ciebie obejmuje również indywidualne konsultacje z architektem wnętrz oraz możliwość przygotowania dla Ciebie wyceny takiej współpracy. Same konsultacje są darmowe.

Dlaczego warto zaprojektować Twoje wnętrze z architektami Modern House?

Tak jak zawsze, Twój komfort i wygodę cenimy ponad wszystko. Dlatego indywidualne konsultacje możemy przeprowadzić on-line w dogodnym dla Ciebie momencie. Równie dobrze możemy spotkać się w naszym krakowskim biurze. Forma spotkania jest do ustalenia – ale bez względu na to, jak się będziemy porozumiewać, efekt końcowy zawsze będzie taki sam. Twoja satysfakcja z naszej pracy.

Stawiamy na jasność i przejrzystość. Dlatego już teraz bardzo szczegółowo opisaliśmy, jaki zakres prac obejmuje przygotowanie kompleksowego lub koncepcyjnego projektu wnętrza. Prezentujemy poszczególne etapy współpracy z projektantką wnętrza. Robimy to po to, aby pomóc Ci podjąć decyzję o rozpoczęciu współpracy. Przejrzystość obejmuje również przygotowanie dla Ciebie kosztorysu prac nad indywidualnym projektem wnętrza.

Niby nie powinno się pisać o rzeczach oczywistych – ale i tak napiszemy. Profesjonalizm. To jest coś, czego możesz oczekiwać od pierwszej sekundy konsultacji aż po moment wręczenia Ci projektu wnętrza. Profesjonalizm przejawiający się w podejściu do Twoich potrzeb i oczekiwań. Profesjonalizm przejawiający się w wiedzy i doświadczeniu projektantki wnętrz. Profesjonalizm przejawiający się w terminowej realizacji poszczególnych etapów. Profesjonalizm przejawiający się w efekcie końcowym: Twoim wymarzonym projekcie wnętrz.

Co zawiera kompleksowy projekt wnętrz?

 1. Inwentaryzację.
 2. Projekt funkcjonalny.
 3. Wizualizacje powierzchni projektowanej.
 4. Projekty rozwinięć ścian.
 5. Projekty kolorystyki.
 6. Projekt mebli w zakresie rysunki koncepcyjne i dobór materiałów.
 7. Projekty elektryki i oświetlenia (bez branży) + dobór oświetlenia.
 8. Projekt hydrauliki (bez branży).
 9. Doradztwo i dobór w zakresie materiałów wykończeniowych i mebli.
 10. Ukończony projekt w postaci pliku PDF oraz wydruk.

Co zawiera koncepcyjny projekt wnętrz?

 1. Inwentaryzację.
 2. Projekt funkcjonalny.
 3. Wizualizacje powierzchni projektowanej.
 4. Ukończony projekt w postaci pliku PDF oraz wydruk.

 

Aby umówić się na indywidualną konsultację, wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać maila. W kilka chwil ustalimy dogodny dla Ciebie termin i rozpoczniemy rozmowy.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji - skontaktuj się z nami!

Mobile: +48 530 488 800
biuro@modernhouse-projekty.pl