Gotowe projekty
domów
Czas realizacji projektu: 1-5 dni roboczych
Możliwość dostosowania projektu na życzenie (napisz do nas)
Energooszczędny i efektywny w eksploatacji
Kliknij w zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć dokładnie wymiary oznaczone na przekroju.
Zastanawiasz się czy projekt będzie pasował na Twoją działkę?
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie alternatywną propozycję kolorystyczną i materiałową wyglądu zewnętrznego budynku.
– to praktyczny dokument finansowy ułatwiający planowanie wydatków na budowę wymarzonego domu. Zawiera zestawienie kosztów za każdy etap budowy od robót ziemnych, poprzez prace murowe i dekarskie po wykończenie budynku.
Kosztorysy MODERN HOUSE aktualizowane są dwa razy do roku a podane koszty budowy są wartościami netto.
Kalkulacje przygotowywane są na podstawie przedmiaru robót, po zakończeniu prac nad dokumentacją techniczną. Bazujemy na cennikach SEKOCENBUD do wyceny przyjmując ceny średnie krajowe.
Wyceniamy budowę domu systemem zleconym czyli całość prac wykonywana jest przez firmy budowlane aż do stanu deweloperskiego.
Stan deweloperski obejmuje np. gładzie, podwójne malowanie ścian czy montaż drzwi wewnętrznych. Instalacje wyceniane są szacunkowo.
W kosztorysach domów MODERN HOUSE nie uwzględniamy elementów wykończeniowych na elewacji takich jak np. okładzin drewnianych, kamiennych czy płyt betonowych. Zakładamy ocieplenie ścian styropianem i wykończenie tynkiem, wiedząc, że każdy może chcieć zrealizować swój dom według odmiennych upodobań.
Kupując kosztorys otrzymujesz go w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz excel, przesyłany jest na podany w zamówieniu adres e-mail.
Kupując kosztorys otrzymujesz go w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz excel, przesyłany jest na podany w zamówieniu adres e-mail.
Pakiet korzyści PRIME
Cena: 20,00 zł
Pakiet korzyści COMFORT
Cena: 400,00 zł
Pakiet korzyści BENEFIT
Cena: 960,00 zł
Pakiet korzyści PRESTIGE
Cena: 1900,00 zł
TABLICA BUDOWY
Cena: 50,00 zł
Projekt w .pdf
Cena: 0,00 zł
Zbiornik na nieczystości (szambo)
Cena: 450,00 zł
Pompa ciepła powietrzna + ogrzewanie podłogowe
Cena: 800,00 zł
Kosztorys projektu
Cena: 450,00 zł
Dodatkowy egzemplarz projektu
Cena: 500,00 zł
Projekt dodatkowego ogrzewania podłogowego
Cena: 400,00 zł
Zachwyt do sześcianu – chciałoby się powiedzieć o naszym projekcie nowoczesnego domu New House 713. Ten parterowy dom zachwyca bowiem aż trzykrotnie.
Za pierwszym razem zachwycisz się, spoglądając na jego nieszablonową elewację. Architekci Modern House wykorzystali swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, by zaproponować Ci rozwiązanie łączące współczesne trendy oraz ponadczasowe elementy. Parterowy dom ma kształt litery L, a jego elewacja łączy dwa materiały: łupek kamienny oraz naturalne drewno. Dopełnieniem całości jest białe belkowanie z pionowymi ażurami: nad strefa wejściową i nad tarasem. To dzięki niemu dom nabiera lekkości i przytulności.
Po raz drugi zachwycisz się, przyglądając się rozkładowi pomieszczeń. Powierzchnia użytkowa nowoczesnego domu New House 713 wynosi 128 m2 i na tym metrażu znajdziesz przestrzeń, która gwarantuje Tobie i Twojej rodzinie wysoki komfort codziennego życia. Salon z jadalnią (32 m2), będący centralnym punktem domu, ma duże okna otwierające się na przestronny, dający szerokie pole do popisu przy jego zagospodarowaniu taras. Dzięki przeszkleniom, nawet w niepogodę będziesz mógł podziwiać piękno otaczającej przyrody a jeśli tylko zamarzysz możesz ogrzać się przy kominku i wsłuchać się w trzask palących się gałązek. Salon płynnie łączy się z ustawną kuchnią (11 m2), której centralnym miejscem jest wyspa gdzie wspólnie z rodziną spędzicie wyjątkowe chwile. Z kuchni jest bezpośredni dostęp do spiżarni (2 m2), gdzie przechowasz wszystkie zapasy i kuchenne sprzęty.
Dużą zaletą parterowego projektu domu NewHouse 713 jest podział na strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. Strefa dzienna położona jest na lewo od wejścia. Sypialnie znajdują się po prawej. Projekt domu uwzględnia trzy przestronne sypialnie, w tym jedną master bedroom (17 m2). Jej największą zaletą, oprócz powierzchni jest cała przeszklona ściana, gwarantująca optymalny poziom rozświetlenia promieniami słońca. Główna sypialnia posiada osobną łazienkę (5 m2) oraz garderobę (5 m2).
W projekcie naszej parterówki przewidziano także garaż (36 m2) z miejscem na dwa samochody. Z garażu można przejść bezpośrednio do domu przez kotłownię. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które doceniamy szczególnie podczas jesiennej pluchy. Garaż wysunięty jest przed lico budynku a dzięki białej belce okalającej strefę wejściową łączy się płynnie z domem. Spadzisty dach nad garażem jest odpowiedzią na te działki, którym MPZP lub WZ zakazują stosowania dachów płaskich.
I wreszcie, trzeci zachwyt. Będzie on wywołany nowoczesnymi rozwiązaniami, które uwzględniono przy projekcie domu. To przede wszystkim dom energooszczędny z odpowiednią izolacją ścian, dachu i podłogi. W projekcie domu przewidziano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, która ponownie wykorzystuje energię z wywiewanego powietrza. Dzięki temu dom ma niższe zapotrzebowanie na ciepło.
Interesuje Cię projekt wnętrza do tego domu? Zapewnimy Ci go – po prostu się z nami skontaktuj.
Przewiń do:
Projekt domu "NewHouse 713"
Powierzchnia użytkowa budynku jest to suma powierzchni użytkowych wszystkich pomieszczeń z wyłączeniem powierzchni użytkowej garażu i strychu.
Na poddaszu użytkowym oraz pod schodami — powierzchnia użytkowa liczona jest według zasady:
• w miejscach gdzie wysokość pomieszczenia jest równa lub większa niż 2,2 m powierzchnia jest liczona w 100%,
• w miejscach gdzie wysokość pomieszczenia jest równa lub większa niż 1,4 m, a mniejsza niż 2,2 m powierzchnia jest liczona jako 50%,
• poniżej wysokości pomieszczenia 1,4 m powierzchnia nie jest liczona.
W przypadku domów w zabudowie bliźniaczej lub jednorodzinnej dwulokalowej – powierzchnia użytkowa podawana jest dla jednego lokalu.
Powierzchnia garażu jest to powierzchnia podłogi tego pomieszczenia liczona po wewnętrznym obrysie ścian.
Jest to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku z wyłączeniem garażu, która mierzona jest na poziomie posadzki.
Przy obliczaniu powierzchni podłóg wysokość pomieszczeń nie ma znaczenia.
W przypadku domów w zabudowie bliźniaczej lub jednorodzinnej dwulokalowej – powierzchnia podłóg podawana jest dla jednego lokalu mieszkalnego.
Powierzchnia zabudowy to powierzchnia rzutu poziomego budynku w stanie wykończonym, wyznaczonego przez rzutowanie na powierzchnię terenu wszystkich jego krawędzi zewnętrznych.
Do powierzchni zabudowy nie wlicza się elementów drugorzędnych budynku np. tarasów, gzymsów, balkonów, loggii, okapów dachów i schodów zewnętrznych.
Powierzchnia całkowita to suma wszystkich kondygnacji podziemnych i nadziemnych, łącznie z poddaszem, tarasami, kondygnacjami magazynowymi i technicznymi
Powierzchnię całkowitą mierzy się po obrysie ścian zewnętrznych z uwzględnieniem okładzin ściennych, tynków oraz balustrad (z pominięciem ew. pogrubień styropianu, wnęk i wypustów dla celów konstrukcyjnych lub estetycznych, jeżeli nie zmieniają powierzchni netto kondygnacji).
Kubatura brutto budynku to suma kubatur brutto wszystkich kondygnacji budynku. Liczona jest jako iloczyn powierzchni całkowitej mierzonej po zewnętrznym obrysie przegród zewnętrznych i wysokości kondygnacji brutto, mierzonej między podłogą na stropie lub warstwą wyrównawczą na gruncie, a górną powierzchnią podłogi bądź warstwy osłaniającej izolację cieplną stropu nad najwyższą kondygnacją.
Do kubatury brutto budynku:
-wlicza się m.in.: kubaturę przejść, przejazdów bramowych, poddaszy nieużytkowych, loggii oraz tarasów (do wysokości balustrad);
-nie wlicza się m.in. ław i stóp fundamentowych, kanałów i studzienek instalacyjnych, zewnętrznych schodów, gzymsów, daszków i osłon oraz kominów.
Jest to odległość mierzona od poziomu terenu przed głównym wejściem budynku do kalenicy lub do najwyżej położonego punktu stropodachu łącznie z grubością izolacji cieplnej i warstwy ją osłaniającej.
Jest to suma pól powierzchni wszystkich połaci dachowych.
Powierzchnię całkowitą dachu oblicza się na podstawie wzoru: powierzchnia dachu w rzucie z góry / cosinus kąta nachylenia dachu.
Jest to odległość dolnej, poziomej krawędzi dachu do poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku.
To parametr określający najmniejszą szerokość i długość działki budowlanej, który pozwoli wybudować dany budynek na działce przy zachowaniu minimalnych odległości ścian budynku od granicy działki określonych przez Warunki techniczne.
Minimalne odległości od granicy działki:
– 4 m od granicy działki dla ścian z otworami okiennymi i drzwiowymi;
– 3 m od granicy działki dla ścian nie posiadających otworów okiennych i drzwiowych.
Twoja wiadomość została wysłana. Odezwiemy się na podane przez Ciebie dane najszybciej jak to możliwe.
W razie pytań zadzwoń na (+48) 530 488 800
Zazwyczaj potrzebujemy około 24h na przygotowanie odpowiedzi.
Możesz wysłać kolejną wiadomość za sekund.