Nowoczesne domy, a promocja w starym dobrym stylu

Prawdziwa miłość nie lubi komplikacji. Dlatego na Święto Zakochanych oferujemy sprzedażową promocję opartą wyłącznie na prostych regułach. 14% rabatu na każdy projekt nowoczesnego domu zakupiony w naszej pracowni. Prościej się już nie da, czyż nie?

Ktoś mógłby spytać, dlaczego Modern House urządza promocję sprzedażową z okazji Walentynek. Przecież teoretycznie nie ma żadnego związku między tym fantastycznym uczuciem, jakim jest miłość a projektami domów jednorodzinnych, willi czy domów piętrowych. A jednak – nadchodzące Walentynki są znakomitym pretekstem, aby sprezentować Wam aż 14% rabatu na zakup dowolnego projektu z naszej stale rosnącej biblioteki oryginalnych projektów . Warto się pospieszyć: akcja rabatowa trwa tylko do 20 lutego.

Miłość do architektury

Jako doświadczeni architekci otwarcie przyznajemy: kochamy architekturę. To jej poświęciliśmy znaczącą część naszego zawodowego życia. To z nią mamy do czynienia na co dzień. To nią się zachwycamy, to nią się inspirujemy, to nią się przecież zajmujemy. Nie dalibyśmy rady tego robić, nie kochając architektury, brył, formy. Sami dobrze wiecie, jak to jest być zakochanym: czujecie niesłabnące zainteresowanie. Stałą ekscytację. Macie ciągłą potrzebę przebywania z obiektem Waszych uczuć.

Tak właśnie czujemy się my, projektanci Modern House zakochani w architekturze. Dlatego z okazji Walentynek chcemy tę naszą miłość uwypuklić. Stąd jeśli poszukujecie projektu domu jednorodzinnego, projektu domu parterowego, bądź projektu willi, to teraz macie najlepszą okazję kupić je z super rabatem!

Miłość do pasjonatów dobrego stylu

Ale naszej miłości do architektury nie chcemy obchodzić w samotności. Wiadomo przecież, że miłością nie tylko warto, ale wręcz należy się dzielić. Dlatego właśnie chcemy podzielić się naszą pasją z tymi wszystkimi, którzy dbają o piękno. Którzy tak jak my kochają minimalizm formy. Którzy doceniają nowoczesne budownictwo. I którzy marzą o tym, aby mieć swój własny dom.

Słowem, naszą miłością do nowoczesnych domów chcemy podzielić się z Wami. Stąd nasz pomysł, aby wszystkie projekty z katalogu Modern House objąć aż 14-procentowym rabatem. Ta promocyjna inicjatywa ma służyć temu, aby wymarzone przez Was projekty gotowych domów stały się Wam jeszcze bliższe. Co więcej, decydując się na zakup projektu Modern House właśnie teraz nie tylko spełniacie swoje marzenia. Dodatkowo, macie szansę okazać swoją miłość najbliższym. Pokazać im, jak bardzo Wam na nich zależy. Jak ważna jest dla Was ich przyszłość i jak poważnie myślicie o tym, aby ich życie przebiegało jak najbardziej komfortowo. Wszak wszystkie projekty nowoczesnych domów powstają u nas zgodnie z myślą „minimalizm formy, maksimum wygody”.

Pokochajcie nasze nowoczesne projekty

Mamy nadzieję, że teraz związek między naszą akcją rabatową a Walentynkami nabrał dla Was jeszcze więcej sensu. Na zachętę proponujemy Wam bliższe spojrzenie na wybrane projekty nowoczesnych domów, w których zakochać się jest bardzo łatwo:

Willa NewHouse 726

Dom parterowy NewHouse 725

Projekt domu na wąską działkę – NewHouse 744

Regulamin akcji promocyjnej znajdziecie tutaj: https://modernhouse-projekty.pl/regulamin-promocji/